Kokiais principais, turėtų būti laikomasi mechaninis liejinių liejimas poziciją

Kokiais principais, turėtų būti laikomasi mechaninis liejinių liejimas poziciją

Remiantis mokslinių tyrimų ir gamybos patirtį, mechaninis liejinių kietėjimo teoriją, principas turėtų atsižvelgti nustatant pylimo poziciją.

1, yra svarbi Mechaninė liejimo turėtų būti įtraukta į apatinę dalį. Mažesnis Mechaninė liejimo metalo sukietintas viršutinis metalo statinį slėgį ir yra sutartis ir kompaktiškas.

2, svarbus gamybos paviršius turėtų būti žemyn ar vertikaliai valstybė. Patirtis rodo, kad poras, nemetalinių intarpų ir kitų defektų atsiranda paviršiaus aukštyn, ir žemyn paviršiaus ar fasado pusėje paprastai yra gana sklandžiai, defektų tikimybė yra maža, atskirą perdirbimo paviršius turi būti į viršų, turėtų būti tikslinga padidinti perdirbimo marža siekiant užtikrinti, kad po perdirbimo nėra defektų. Staklių lovos paviršių įvairovė yra pagrindinis paviršius, negali turėti trachoma, poras, šlakas skyles, įtrūkimus ir susitraukimas ir kitų defektų, ir turi organizuoti tankus ir vienodai, siekiant užtikrinti, kad kietumo vertės ribos.

3 taip, kad mechaninės plokštumos didelės plokštumos žemyn ar palenkti. Didelis butas liejinių, pakreipimo gali būti naudojamas siekiant padidinti metalo paviršiaus auga greičio, užkirsti kelią smėlio randų randų defektai. Pakreipti pilant, pagal smėlio dėžės dydį, H vertė paprastai yra kontroliuojamas ir 200 ~ 400 mm diapazone.

4, turėtų užtikrinti, kad liejimo gali būti užpildytas. Dalių plonasienių liejinių, plonasienės dalys turėtų būti apatinėje dalyje arba taikoma toliau pilant kelio išvengti defektų, pavyzdžiui, pilant ar coldting.

5, turėtų būti palanki Mechaninė liejimo užpildymas. Lydinio susitraukimas arba liejimo konstrukcijos storis yra netolygus ir linkęs į susitraukimas, susitraukimas liejimo turėtų teikti pirmenybę sąlygas ordino kietėjimas, palengvinti stovuose vietą ir vaidmenį stove.

6, išvengti kabinti smėlis, kabinti smėlį ar Console smėlio branduolys, lengvai branduolys, langelį ir bandymas. Patirtis rodo, kad kabinti smėlį į lauką, pilant paprasta žlugti. Yra sudėtinga pateikti kabo branduolys pusę. Konsoliniai smėlio branduolys nėra stabili, lengva pakreipti pagal metalo plūdrumas, jį turėtumėte pabandyti išvengti. Be to, rūpintis branduolys, lauką, kontrolės patogumo.

7, turi būti langelis pozicija, liejimo poziciją ir Mechaninė liejimo aušinimo poziciją nuosekliai. Apversti pelėsiai yra ne tik daug darbo, bet taip pat lengvai sukelti smėlio pagrindinis judėjimas iš smėlio, ir net ugnies ir kitų defektų.