Kokiais principais mašinų liejinių liejimas pozicijos?

Kokiais principais mašinų liejinių liejimas pozicijos?

Pagal staklių kietėjimo teoriją liejimo mokslinių tyrimų ir gamybos patirtį, nustatyti pylimo poziciją turėtų apsvarstyti principą.

1, svarbi dalis liejimo staklių turėtų būti įtraukta į apatinę dalį. Mašinų liejiniai mažiau metalo staklių sukietintas viršutinis metalo statinį slėgį ir yra sutartis ir kompaktiškas.

2, svarbus gamybos paviršius turėtų būti nustatyta arba stovėti vertikaliai. Patirtis rodo, kad poras, nemetalinių intarpų ir kitų defektų atsiranda į viršų paviršiaus, ir žemyn paviršiaus ar fasado pusėje paprastai yra gana sklandžiai, galimybė defektai yra maži, atskirą perdirbimo paviršius turi būti į viršų, turėtų būti tikslinga padidinti perdirbimo marža siekiant užtikrinti, kad po perdirbimo nėra defektų. Staklių lovos paviršių įvairovė yra pagrindinis paviršius, negali turėti trachoma, poras, mašinų liejinių šlako skyles, įtrūkimus ir susitraukimas ir kitų defektų, ir turi organizuoti tankus ir vienodai, siekiant užtikrinti, kad kietumas vertę, nurodyto diapazono.

3, tam, kad mašina lėktuvas didelės plokštumos žemyn arba pasviręs. Didelis butas liejinių, pakreipimo gali būti naudojamas siekiant padidinti metalo paviršiaus auga greičiau, mašinų liejinių užkirsti kelią smėlio randų randų defektai. Pakreipti pilant, pagal smėlio dėžės dydį, H vertė paprastai yra kontroliuojamas ir 200 ~ 400 mm diapazone.

4, turėtų užtikrinti, kad liejimo gali būti užpildytas. Su dalimis, plonasienių liejinių, plonasienės dalys turėtų būti apatinėje arba taikoma toliau pilant kelio išvengti defektų, pavyzdžiui, pilant, šaltas atskyrimo ir t.t..

5, turėtų būti naudingas staklių liejimo susitraukimas. Lydinio susitraukimas arba liejimo konstrukcijos storis yra netolygus ir linkęs į susitraukimas, mašinų liejinių susitraukimas liejimo turėtų teikti pirmenybę sąlygas ordino kietėjimas, palengvinti stovuose įdarbinimą ir žaisti r OLE, stove.

6, išvengti kabinti smėlis, kabinti smėlį ar Console smėlio branduolys, lengvai branduolys, langelį ir bandymas. Patirtis rodo, kad kabinti smėlį į lauką, pilant paprasta žlugti. Mašinų liejinių tai nepatogu vieta kabinti branduolys viršutinėje dalyje. Konsoliniai smėlio branduolys nėra stabili, lengva pakreipti pagal metalo plūdrumas, jį turėtumėte pabandyti išvengti. Be to, rūpintis branduolys, lauką, kontrolės patogumo.

7, turi būti langelis pozicija, pilant poziciją ir staklių aušinimo nuoseklios pozicijos. Apversti pelėsiai yra ne tik daug darbo, bet taip pat lengvai sukelti smėlio pagrindinius judėjimo, mašinų liejinių iš smėlio, ir net ugnies ir kitus defektus.