Vožtuvas liejinių kokie trūkumai, kurie yra linkę į

Vožtuvas liejimo yra viena iš pirmaujančių produktų dauguma, rinkos paklausa yra labai didelė. Tačiau dėl žaliavų kainų, gamybos, kad gerokai padidinti gamybos išlaidos; gamybos efektyvumas, palyginti su kitų liejinių yra žemesnės ir aukštesnės laužo norma ir kitų veiksnių, didelę įtaką vožtuvas liejimo produkcija. 2005 m. gamykla vožtuvas liejimo, integruota atliekų beveik 170t, laužo normą daugiau kaip 8 % daugiau nei 2000 tonų produkcijos. Mes per įmonės vožtuvų liejimo defektų duomenų analizė, siekiant nustatyti pagrindinės priežastys, dėl atliekų, ir jos nemažai patobulinimų, ir pasiekti gerų rezultatų, užtikrinti, kad pratraukite rodiklis vožtuvas liejimo gamybos ir produktų kokybei gerinti.

Vožtuvų liejimo gamybos procesas labiausiai tikėtina, kad devyni trūkumai, t. y.: žiotelės, šlakas, intarpai, susitraukimas ir palaidi, šalto atskyrimo, atskyrimo, anisotropy, tekinimo odos, liejimo įtrūkimų, mašinų 580 bus su dauguma draugų išsamiai Šis devynių trūkumų.

1, kad žiotelės: tai metalo kietėjimo procesas nepavyko pabėgti dujų liko metalo viduje mažos skylutės formavimas, vidinės sienos yra lygi, kurioje yra dujų, ultragarso turi didelį atspindžio, bet taip pat, nes tai iš esmės sferinės arba elipsoidas, t. y. taško pavidalo defektai, įtakos jos atspindys amplitudės. Žiotelės, kad luito grūsti į ploto trūkumą kalimo arba sukti ir yra naudinga buvo nustatoma ultragarso tyrimu.

2, šlako: Liejinyje lydymo procesas šlako ar krosnis krosnies ugniai atsparių medžiagų pleiskanojimas į skysto metalo, buvo įtraukti į liejimo arba luito kūno, šlakas defektų susidarymą. Šlakas nėra paprastai vienu, dažnai tankus narėje arba suskirstytas ne differnt gylyje.

3, bendri: reakcijos procesą tirpimo procesas (pvz., oksidus, sulfidus, ir tt) - nemetalinių intarpų, arba metalo detalių apie kai kurias pagalbines ne visiškai ištirpsta ir paliko formos metaliniai intarpai, pavyzdžiui, didelio tankio, aukštos lydymosi taškas sudėtis - volframo, molibdeno ir kt.

4, susitraukimas ir laisvi: liejimo arba luito aušinimo kietėjimas, tūris trauktis, baigiamoji dalis dėl Skysto metalo kietėjimo gali susiformuoti tuščiaviduriai pavidalo defektai. Dideles ir koncentruotas ertmės vadinamos susitraukimas ir mažas, išsibarsčiusios erdves, vadinami atsukamos. Paprastai jie yra sukietintos baigiamajame luito arba liejimo centro. Vidinės sienos yra grubus ir apsuptas daug priemaišų ir smulkios poros. Šiluminio plėtimosi ir susitraukimo įstatymą, susitraukimas yra neišvengiamas, bet perdirbimo technologijos skirtingus perdirbimo metodus turi įvairių formų, dydžių ir vietų, kai ji apima liejimo arba luito kūnas tampa su trūkumais. Atveju erzina kalimo, į lydinius taps likutinė sumažėjimas (susitraukimas likutinė, likusių susitraukimas), jei jis nėra pašalintas iš kalimo.

5, atskyrimas: liejimo arba luito segregacijos daugiausia remiasi tirpsta arba metalo lydymo procesas, nes yra nevienodai pasiskirsčiusios, komponentų suformuotas atskyrimo, atskyrimo regione jos mechaninės savybės skiriasi nuo Visos metalinės matricos mechanika rezultatus, nei standartinis galiojancia skirtumas tampa trūkumu.

6, šaltas atskyrimas: tai unikalus liejimo būdu sluoksniuotos defektai, daugiausia su ketaus liejimo procesas dizainas, ji yra skysto metalo liejimo dėl purslų, bangomis, pilant pertraukos, arba iš skirtingų krypčių dvi (ar daugiau) metalo srauto, susiduria su ir kitų priežasčių, nes Skysto metalo paviršiaus susidaro iš pusiau kietas filmas lieka organizme liejimo formos diafragma, kaip srities tipą defektų.

7, išvertimo: tai į kaušas iš plieno į statuso lydinio liejimo luito, nes pilant pertraukimo, pristabdyti ir kitų priežasčių, pirmasis Skysto metalo paviršiaus ore greitai ataušinamos iki oksido plėvelę, pilti toliau pilti, nauja plytelė (skysčio tipas) defektai, išmušant Skysto metalo į lydinius, kurie gali ne būti nušluota į vėlesnius luito erzina kalimo.

8, liejimo įtrūkimų: įtrūkimai, liejimo yra daugiausia dėl metalo aušinimo, kai streso sumažėjimas viršija stiprumo medžiagos sukelia jis liejimo projektavimas ir liejimo būdu, bet ir metalo medžiagos, kai kurie i mpurities (pvz., kai sieros kiekis yra didelis, yra karšta trapumą, šalto trapumą, kai fosforo kiekis yra didelis, ir kt.). Į lydinius, taip pat gaminame ašinis tarpkristalinė įtrūkimų vėliau Pliauska kalimo, jei ne kalimo, kalimo tapti vidaus įtrūkimus kalimo, liks.

9, anisotropy: liejimo arba luito aušinimo kietėjimas, nuo paviršiaus į centrą, vėsinimo greitis yra skirtingas, kuris sudarys skirtingų kristalinės struktūros, rodo anisotropy, taip pat atvedė į akustinių savybių mechaninių savybių anisotropy, t. y. nuo paviršiaus įvairių garso greitis ir izoliacijai. Šio anisotropy buvimas turės neigiamos įtakos dydį ir vietą defekto vertinant liejimo ultragarso kontrole.