Vožtuvų liejimo formavimas

Vožtuvų liejimo formavimo našumas: liejimo temperatūra 1540-1570 ℃, liejimo formavimo efektyvumas yra geresnis, liejimo susitraukimas paprastai yra nuo 2 iki 2,5% sienelių storio. Reikėtų apsvarstyti slėgio dizainą, pilstymo stove ir modeliavimo medžiagų pasirinkimą. Kai liejinio dydžio nuokrypis gali būti pataisytas po terminio apdorojimo, po dalių sureguliavimo pagal terminio apdorojimo reikalavimus papildomam terminiam apdorojimui.

Palyginti su kitais pilkos spalvos liejimo procesais, vožtuvų liejimo gamybos procesas turi šias charakteristikas:

① vožtuvų liejimo gamybos procesas ir tikrinimo procesas yra sudėtingesnis.

Vožtuvų liejimo tuščiaviduriai yra sudėtingos struktūros, vadinamos plonasieniais lukštais. Liejiniai reikalauja sklandaus paviršiaus, mesti žodį aiškiai, ypač turint tankų defektą. Siekiant patenkinti pirmiau minėtus reikalavimus, liejimas turėtų būti taikomas keliomis techninėmis priemonėmis, pvz., Naudojant didelės įtrūkimo modeliavimo medžiagas ir smėlio vandens valdymą, modeliavimas turėtų būti sluoksnis, kad būtų užtikrintas smėlio kietumas, pagrįstų uždarymo sistemos naudojimas ir griežta kontrolė Lydymo greitis ir temperatūra. Dėl aukštų techninių reikalavimų, vožtuvų liejimo liejimo procesas yra daug sudėtingesnis nei bendras liejimas.

Be to, vožtuvų liejimas papildomai patikrina jų dydį, vietos tikslumą ir išvaizdą, o kai kurie - dėl mikrostruktūros, mechaninių savybių, atsparumo korozijai ir neardančių bandymų bei kitų bandymų, todėl vožtuvų liejimo tikrinimo procesas yra sudėtingesnis.

② ventilio liejimas mašinoje, kad būtų galima įdėti daugiau sunkumų

Vožtuvų liejimo struktūra, forma yra sudėtingesnė, kai kurios dalys yra plonos, lieknos gabalėlių, prastas standumas. Kai mašina apdirbama ant mašinos, padėtis ir užspaudimas yra sunkesni, todėl dažnai reikia sudėtingos specialios įrangos.

Kai kurios vožtuvo detalės, žemesnio tikslumo pagrindo paviršiaus padėtys, didelis paviršiaus šiurkštumas ir kartais netgi nenutrūkstamo paviršiaus padėties nustatymas. O sandarinimo paviršiaus ir kitų tikslumo ir paviršiaus šiurkštumo reikalavimų apdorojimas yra labai didelis, sunku užtikrinti apdirbimo kokybę. Todėl, norint patenkinti proceso poreikius, dažnai reikia pagerinti padėties nustatymo paviršiaus tikslumą ir sumažinti paviršiaus šiurkštumą arba ne apdorojimo paviršiaus apdorojimą, kuris padidina vožtuvo gamybos proceso sudėtingumą. .

③ sunku apdoroti mašiną

Dėl daugybės vožtuvų medžiagų liejinių, be kieto ketaus, anglies plieno, didžioji jo aukšto atsparumo, atsparumo korozijai ir labai kietos medžiagos iškirtimo savybės yra prasta, sunku pasiekti reikiamas perdirbimo dalis tikslumas ir paviršiaus šiurkštumas Vožtuvo liejimo sandarinimo paviršiaus geometrinės formos tikslumas ir paviršiaus šiurkštumo reikalavimai yra dideli, todėl padidėja vožtuvų liejimo apdorojimo sunkumai. Tuo pačiu metu vožtuvų liejimo medžiagų pjovimo efektyvumas yra prastas, bet ir vožtuvų liejimo perdirbimo metodai, įrankių medžiagos, technologinių ir įrenginių kiekio pjaustymas, todėl atsirado daug naujų problemų.