Vožtuvas liejimo būdu charakteristikos

Vožtuvas liejimo būdu charakteristikos

Palyginti su kitais pilkas geležies liejimo būdu, vožtuvas liejimo gamybos proceso būdingos šios savybės:

① vožtuvas liejimo gamybos proceso ir kontrolės procesas yra sudėtingesnis.

Vožtuvas liejimo tuščia yra sudėtinga struktūra, vadinama plonasienių kevalo gabaliukai. Liejinių reikalauja lygaus paviršiaus, mesti žodis permatoma, ypač, kad tankus defektas. Siekiant laikytis pirmiau minėtų reikalavimų, liejimo vartoti keletą techninių priemonių, pavyzdžiui, naudoti didelės refractibility medžiagų, modeliavimo ir kontrolės smėlio vandens, modeliavimo turėtų būti uždėtos kovoti užtikrinti smėlio kietumas, pagrįstą BŽŪP syst naudojimas EM ir griežtą kontrolę pilame greičio ir temperatūros. Dėl didelio techninių reikalavimų, vožtuvas liejimo liejimo procesas yra daug sudėtingesnis nei bendra liejimo.

Be to, vožtuvas liejimo be žymės dydžio, buvimo vietos tikslumas ir išvaizda, ir kai kurie turi ir mikrostruktūros, mechaninių savybių, atsparumo korozijai ir neardomuosius bandymus ir kiti tyrimai, Taigi vožtuvas liejimo patikrinimas procesas yra sudėtingesnis.

② vožtuvas liejimo mašina įdiegti sunkiau

Vožtuvas liejimo struktūra, forma yra sudėtingesnė, kai kurios dalys yra plonas, plonas gabalus, prasta standumą. Kai apdirbimo mašinos, išdėstymas ir tvirtinimo yra kur kas sunkiau, taip dažnai reikalauja sudėtingų specialus laikiklis.

Kai kurie vožtuvo dalys, padėties nustatymo pagrindo paviršiaus mažesnis tikslumas, didelį paviršiaus šiurkštumas ir kartais net naudojant ne perdirbimo paviršiaus padėties. Ir tvarkant sandarinimo paviršių ir kitose tikslumą ir paviršiaus šiurkštumo reikalavimus yra labai daug, sunku užtikrinti perdirbimo kokybę. Todėl, siekiant patenkinti poreikius, procesas, dažnai turi gerinti padėties nustatymo tikslumas paviršiaus ir sumažinti paviršiaus šiurkštumas, ar ne perdirbimo paviršiaus apdorojimo pozicionavimo paviršiaus, kuris tampa sudėtingesni vožtuvo gamybos procesas.

③ sunku apdorojant

Dėl įvairių vožtuvo medžiagos liejiniai, be įvairiausių ketaus, anglinio plieno, didžiąją dalį savo didelio stiprumo, atsparumas korozijai ir aukštos kietos medžiagos, pjovimo našumas yra prasta, tai sunku pasiekti reikiamą dalių, processin g tikslumo bei paviršiaus šiurkštumas, vožtuvas liejimo sandarinimo paviršių geometrinės formos tikslumą ir paviršiaus šiurkštumo reikalavimus yra aukštos, taip padidinant sunku vožtuvas liejimo apdirbimo. Tuo pačiu metu, liejimo medžiagų pjovimo rezultatus vožtuvas yra prastas, bet ir vožtuvų liejimo perdirbimo metodus, ηrankiω, pjovimo technologija ir įranga, ir todėl atnešė daug naujų problemų.

Vožtuvas liejimo gamybos proceso ypatybių, vožtuvas liejimo gamybos proceso ir kontrolės procesas yra sudėtingesnis, liejimo mašina įdiegti sunkiau, vožtuvas liejimo, mechaninio apdirbimo sunku vožtuvas.