Oksidacijos taško priežastys ir sprendimai automobilių liejose

Oksidacijos taško priežastys ir sprendimai automobilių liejose

Automobilių liejiniai ir jų lydiniai yra daug sunkiau sidabro nei vario, procesas taip pat yra sudėtingesnis. Pagrindinė priežastis yra tai, kad liejinių ir jų lydinių našumas nėra tas pats, kaip kiti metalai, aliuminis yra dviejų porų metalas, o rūgštis ir šarmai yra reakcija, netinkama pirminio apdorojimo, dėl to korozijai atsiras paviršius. Ir mesti ir jo lydiniai, tiek ore, tiek tirpale yra lengva gaminti oksidų plėvelę, šis oksidinio sluoksnio sluoksnis, jei jo nepašalinamas, turės įtakos dangos sukibimui. Liejiniai Bendrieji defektai Ypatybės: Oksidacinis šlakas dažniausiai paskirstomas viršutiniame liejimo paviršiuje, formos kampe nėra vėdinamas. Skaidymas dažniausiai pilka arba geltona, rentgeno spinduliais arba rastais mechaniniu apdorojimu, taip pat gali būti rasta šarminiame plovimo, marinavimo ar anodavimo. Eksperimentiniai rezultatai rodo, kad atitinkamų priedų pridėjimas NaOH tirpale gali sukelti gerą poliravimo poveikį.

Tyrimo eksperimentas taip pat nustatė, kad aliuminio paviršiaus refleksyvumas tam tikromis sąlygomis gali siekti 90%, kai nuolatinė pastovio slėgio elektrolizė su NaOH tirpalu, tačiau dėl eksperimento dar yra keletas nestabilių veiksnių, kuriuos reikia tobulinti. Išnagrinėta galimybė panaudoti elektromagnetinį impulsinį elektrolitinį poliravimo metodą aliuminio laminatui esant pagrindinėms sąlygoms. Rezultatai rodo, kad impulsų elektrolizės poliravimo metodas gali pasiekti DC pastovios įtampos elektrolitinio poliravimo lyginimo poveikį, tačiau jo išlyginimo greitis yra lėtas.

Aliuminio sluoksnio pakuotės liejimo dalis buvo nukalta, išorinė aliuminio pakuotė yra aukštos kokybės aliuminio, vidinis pakuotės sluoksnis yra įvairus aliuminis, dvi skirtingos medžiagos, todėl "vitiligo" oksidacija yra panaši į dėmes.

Sprendimas: šis reiškinys dažnai nėra per daug suprasti klientų, gamintojai turėtų daugiau padaryti paaiškinti darbą, išvalyti visą istoriją, kad nebūtų sukeltų nesusipratimų. Kita vertus, aliuminio pramonės analizė prognozuoja, kad per pastaruosius penkerius metus automobilinių liejinių naudojimas padidės 50% (nuo 250 svarų / transporto priemonė 2000 m. Iki 380 transporto priemonių iki 2005 m.). Daugybė liejinių gamybos ir perdirbimo Polikristalinio deimanto (PCD) įrankio poreikis. Pagrindinė lustų PCD žalos priežastis apdorojimo metu. Kad PCD įrankis būtų nepažeistas, geriausia paskirstyti pjovimo apkrovą tolygiai į kiekvieną frezą.

Automobilio liejimo atdegimas: aliuminio lydinio liejiniai, kaitinami iki aukštesnės temperatūros, paprastai tampa apie 300 ° C arba tam tikru laikotarpiu, kai krosnis aušinamas iki kambario temperatūros proceso, vadinamo atkaitinimu. Atkaitinimo proceso metu kietasis tirpalas skilinama, o antroji dalelės fazė sujungiama, kuri gali pašalinti vidinį liejimo įtampą, stabilizuoti liejimo dydį, mažinti deformaciją ir padidinti liejimo plastiškumą.