Veikimo režimą ir privalumus ir trūkumus automobilių liejimo būdu

Veikimo režimą ir privalumus ir trūkumus automobilių liejimo būdu

Kai termiškai apdoroti automobilių liejimo, tai labai mažai lydymosi taškas, tai lengva susidoroti su perkaitimo, temperatūrų skirtumas po kaitinimo yra santykinai mažas, automobilių liejimo termometras reikalavimų tikslumas yra labai didelis, jei į šildymas po izoliacija nuokrypis yra santykinai didelis, tada siekiama sustiprinti, mes galime pamatyti, karšto metalo mirti liejimo temperatūros kontrolei atlikti negalima yra raktas į visą procesą, po to, kai keli bandymai patvirtino, kad Rankinis valdymas iš laiko ir temperatūros yra kontaktas, buvimas, jei senėjimo temperatūra yra santykinai aukšta, tada izoliacija laikas bus trumpas, ir jei senėjimo temperatūra yra palyginti neaukšta, izoliacija laikas bus tam tikrų pratęsimo, pirmasis būdas susidoroti su su šia byla didelių kiekių gamyba yra labai diskrečiųjų tipo, galutinio produkto kokybės kontrolės ir Antrasis būdas naudoti galite produkto pratraukite rodiklis pagerėjo, bet taip pat užtikrinti, kad produktas proceso kokybę.

Liejimo privalumai liejimo puikus matmenų tikslumu. Paprastai tai priklauso nuo liejimo medžiagos, tipiškas vertės yra pradinės 2,5 cm dydžio, kai klaida yra 0.1 mm, ir klaida yra padidinti 0,002 mm už kiekvieną papildomą 1 cm. lyginant kitų liejimo procesų, jos ketaus paviršius yra lygus, apvalus spindulys sudaro apie 1-2 .5 mikronų. Pelėsis, kurių sienelės storis yra apie 0,75 mm galima atsižvelgiant į smėlio ar nuolatinio liejimo. Jis gali tiesiogiai mesti Vidinė struktūra, pvz., šilko komplektai, kaitinimo elementai, didelio stiprumo paviršiaus. Kiti privalumai apima galimybę sumažinti arba išvengti antrinio mechaninio apdirbimo, gamybos greitis, liejimo iki 415 MPa atsparumas tempimui, gali mesti didelio mobilumo metalo.

Didžiausias trūkumas liejimo yra didelės išlaidos. Liejimo įranga ir pelėsis, pelėsių susiję komponentai yra labai brangūs, lyginant su kitais liejimo metodais. Taigi automobilių liejimo kai daug produktų gamyba yra pigiau gaminti. Įtraukti kitus trūkumus: Šis procesas taikomas tik didesnis mobilumas metalo ir liejimo kokybė turi būti nuo 30 g iki 10 kg. Įprasta die liejimo, galutinis ketaus liejinių siuntas visada turės poras. Ir todėl negali atlikti jokių terminio apdorojimo arba suvirinimas, nes dujos to tarpo ribose bus pagal šilumos plėtimosi veiksmų, todėl vidaus mikro-defektai ir paviršiaus nuvalymas.

Mirti liejimo metodą taip pat turi šių trūkumų:

(1) lydinio lydiniai yra tik

Vis dar reikia ištirti medžiagos, pelėsių medžiagos ir veiklos metodus.

(2) įranga yra brangi

Įrangos gamybai liejimo pvz., liejimo mašina, lydymo krosnis, krosnis ir liejimo pelėsių ir kitos išlaidos yra gana brangus.

(3) prastos oro liejinių

Kaip lydyti per didelės spartos įdaro į liejimo formą, gamina fenomenas, sumaištis, vietos susidarymo poras arba sutraukti skyles, turinčių įtakos izoliacijos varža. Šiuo metu yra metodas, impregnavimas, kurie gali būti naudojami siekiant pagerinti oro slėgis.