Maišymo smėlio mašinos liejinių keturių taškų veikimo mechanizmas

Mechanizmas maišymo smėlio veiksmų mašinų liejinių keturių taškų:

Smėlio maišymo mašinos liejinių pagrindinė funkcija yra tolygiai maišyti miltelius iš kiekvienos grupės, tai drėgmės ir drėgnas Molis ir molio pasta yra padengtos smėlio paviršiaus, kuris yra smėlio tipo prisitaikyti prie figūros atlikimą. Yra keletas tipų molio smėlio vonios maišytuvas naudojamas liejimo įmonėse Kinijoje: Roller tipo, rotoriaus tipo, balanso rato tipo ir ištisiniai. Didelio masto gamybos automobilių liejinių liejimo, greitai smėlio, maišymas, smėlio geros kokybės reikalavimus. Rotoriaus tipo maišytuvą taip pat atitinka abu reikalavimus. ir daug rankinio gamybinės apimties partijų nėra labai didelis liejyklos, vis dar daug volelio tipo smėlio vonios maišytuvas.

Pridedant kokybės anglių milteliai šlapio smėlio mašinos liejinių gali užkirsti kelią iš gamybos lipni smėlio liejimo, tačiau taip pat gali sumažinti paviršiaus šiurkštumas liejinių žymiai.

Jo veikimo mechanizmas yra daugiausia išvardyti toliau.

(1) teorija, oro-filmas izoliavimas susmulkintomis anglimis liejimo smėlio gamina daug sumažinti dujų, kurios formuoja smėlio/metalo sąsają sudaro dujų plėvelė, kuri neleidžia išsilydžiusios geležies gilinantis į smėlio smiltelių poras tipo smėlio sluoksniu.

(2) sandarinimo teorija T-"Groove" lentelės tipo smėlio akmens anglių miltelių tampa kietas, skysčių ir dujų trijų fazių gelis, glijos kūno augimą koloidinių kūno blokas smėlio smiltelių poras, liejimo mašinų neleisti išsilydžiusios geležies gilinantis į smėlio smiltelių poras.

(3) dujų oksidacijos teorija lakiojoje frakcijoje susmulkintomis anglimis, pirolizės aukšta temperatūra ir dujų fazė, todėl daug dujų, kurios galima išvengti oksidacijos geležies skysčio ir cheminės reakcijos tarp geležies oksido ir kvarco sumažinti smėlis.

(4) ryškus anglies kovos su drėkinimo teorija pilant Kai anglies miltelių ir bandymų stendo konstrukciją, smėlio kritulių ryškiai smulkiomis granulėmis, anglies nuosėdos ant smėlio smiltelių, liejimo mašinų, kad į smėlį ne sudrėkintos taikant geležies skystis, o į išlydyto geležies negali prasiskverbti į smėlio smiltelių poras iš paviršiaus įtemptį. Veikimo mechanizmas skiriasi nuo ketaus platforma, yra žinoma, kad lakiųjų, ryškiai anglies ir kokso šlakas yra pagrindinius jai įtakos turinčius veiksnius efekto anglių miltelių smėlio kontrolės.