Mechaninis liejinius gamina pagrindinė priežastis, dėl šalčio atskyrimo ir pilant

Mechaninis liejinius gamina pagrindinė priežastis, dėl šalčio atskyrimo ir pilant

Mechaninis dauguma yra neišsami sintezės atotrūkis ir siūlės kraštas lygus. Šis skirtumas vadinamas šalta. Mechaninis liejinių alsuoja mėsos trūksta vietos, Mechaninė liejimo, lanko pabaigos buvo ne pilamas. Sauso smėlio kieto liejimo, ypač nėra neigiamo slėgio ketaus lydinio būna, mechaninis liejiniai yra linkę šalti atskyrimo ir pilamas mažesnis už defektus, dėl to Mechaninė liejimo laužas.

Putų tipo kaitinamas skyla, o skilimo produktas kaitinamas iki išlydyto metalo sugeria šilumą, tokiu būdu aušinimo išlydyto metalo temperatūrai. Be to, skilimo dujų padidina atsparumą skystojo metalo pripildyti. Šie du sukelia žymiai sumažinti metalo skystį, kuris yra pagrindinė priežastis, dėl šalčio atskyrimo ir pilant takumas.

Be to, kad pilant programa, pilant sistemos struktūra ir pilant šaltą atskyrimo operacijos, pilant turi tam tikrą poveikį.

Mechaninė liejimo išvengti priemonės: ① siekiant pagerinti temperatūra išlydyto metalo pilant. Kietas liejimo liejimo temperatūra turėtų būti ne mažiau kaip 30 ° c aukštesnė nei temperatūra liejimo smėlio liejimo tomis pačiomis sąlygomis, ir paprastai rekomenduojama padidinti 30-50 laipsnių temperatūros. ② atiduoti tam tikrą neigiamą poveikį. Neigiamo slėgio sienos gali sumažinti metalinės skysčio pripildymo kai dujų pasipriešinimo, kai geros kokybės, mažo tankio ir stiprus putų tipo, dujų kiekis yra mažas, lieto aliuminio lydinio liejinių negali būti neigiamo slėgio liejimo. Kai putų kokybė yra prasta, liejinių liejimas reikalauja neigiamą slėgį. Pilant mašinomis, liejinių, paprastai yra naudojama neigiamo slėgio liejimo. ③ pasirinkti priimtiną pilant programa ir pylimo sistemos struktūra. Pvz viršų pilant pylimo sistema, tuščiaviduriai atogrąžų aktai, sumažinti bendras ilgis liejimo sistemą, kad metalo skysčio apdoroti sutrumpintas, pildymo procesas sklandžiai, šaltis ir pilamas mažesnis už defektus.