Mašinų liejinių paviršiaus remonto metodo trūkumus Slėpti

Mašinų liejinių paviršiaus remonto defektus paslėpti metodas

Ketaus platforma, tikrinimo plokštės, ketaus plokštės, staklių mechanizmų liejinių gamybos procese neišvengiamai atsiras keletas nedidelių defektų. Mažos Buzhi j. gera irdis naujo-mašinos liejiniai, kad yra keletas mažų mašinų liejinių defektų, kaip išspręsti šią problemą?

1. dauguma klijai

Paprasta, platus mašinos Castingss, bendras remontas nereikalauja tolesnis tvarkymas ir ypatingas tvirtumas kietumas reikalavimų nėra. Pridėtinė vertė, tokių mašinų Castingss yra palyginti mažas.

2. suvirinimo

Daugiau kaip 90 % liejyklų gamintojai renkasi suvirinimo išspręsti gamybos mašinų liejinių trūkumų, su kuriais susiduriama. Suvirinimo remontas nuo metalo užpildu (suvirinimo medžiagų paprastai sutapti su mašinų liejinių medžiagos), suvirinimo efektyvumą gali iš esmės atitikti netauriųjų metalų standartas ir paprasta operacija, didelį suvirinimo efektyvumą, daugelis gamintojų atpažįstamas ir patikimas. Šiuo metu rinkoje, daugiau tipų suvirinimo aparatai, naudojami defektų remontas, paprastai turi šiuos veiksmus:

Suvirinimo aparatas: ketaus, plieno suvirinimo daugiau naudoti tradiciniu būdu.

Privalumai: remonto didelių defektų, didelio efektyvumo.

Trūkumai: lydmetalio sąnariai kietumas yra per didelė, vidinio tempimo, linkę skilinėti, paprastai taip pat reikia termiškai perdirbimo reikalavimus. Ir dėl to, kad suvirinimo sąlygų, vidaus lengva gaminti poras, šlako ir kitų antrinių defektų.

TIG suvirinimas: tikslumo mašinas Castingss (legiruotojo plieno, nerūdijančio plieno preciziškumas mašinos liejinių), aliuminio lydinio die mašinų liejinių naudoti argono lanku suvirinimo aparatas suvirinimo. Dalis pelėsių gamybos ir remonto gamintojai, bet taip pat naudojant suvirinimo mašinos remonto liejimo defektų.

(1) privalumai: didelį suvirinimo efektyvumą, tikslumas didesnis nei suvirinimo aparatas. Daugiau rūšių suvirinimo viela, nerūdijančio plieno, aliuminio lydinio produktų dažniausiai naudojamas gali būti naudojamas suvirinimo, mokyti aukšto stiprumo.

(2) trūkumai: defektų remontui, mažų defektų remontas (žiotelės, trachoma) dėl poveikio yra per didelis, yra pėdsakai baseino krašto. Suvirinimo plieno yra sunku vietoje. Dėl šilumos poveikio, suvirinimo spalvos mašinos Castingss arba plonasienės dalys, lengvai gaminti šilumos iškraipymas. Veiklos reikalavimai yra didesni.

3. šalto suvirinimo aparatas

Pradžioje 21-ojo amžiaus, naujas remonto technologijų, suvirinimo procesas dėl ruošinio šilumos gimimas yra labai maža, buvo šaltas suvirintojų. Po kelerių metų plėtros, suvirinimo mašinos programos kryptį ir technologija turi didelį plėtros, buvo remonto rinkoje užima didelę dalį. Pagal remonto produktų kategorijos yra: paskirties vietos mašina ir EDM remonto suvirinimo aparatas.

4. vizija.

Momentinis aukšto dažnio išskyros principo panaudojimas bus įklijuokite (0,05-0,20 mm) įklijavimas į ruošinio paviršių, didžiausias storis kiekvienos pasta su pačiu suvirinimo, suvirinimo kokybės storis priklauso nuo biudžeto įvykdymo patvirtinimo yra vienoda. Tinka ruošinio drabužiai, perdirbimo tolerancijos remonto, pelėsių rinkoje turi tam tikros įtakos. Mašina gali po remonto biudžeto įvykdymo patvirtinimo taip pat miltelių (arba perdirbimo atliekos), užpildyti implantuojama (pvz., trachoma), suvirinimas. Po remonto ruošinio spalva yra mažas. Trūkumas yra tai, kad remonto greitis yra lėtesnis.

Šalto suvirinimo aparatas ir talpinimo mašina bendras trūkumas yra tai, kad suvirinimo efektyvumą yra ne toks didelis, kaip ir suvirinimo aparatas ir argono lanku suvirinimo aparatas, bet savo puikių privalumų, kad žmonės nori šaltam suvirinimui kai remontas milimetro defektas ir perdirbimo paviršiaus defektai.