Kaip valdyti vožtuvų liejinių liejimo temperatūrą?

Kaip valdyti vožtuvų liejinių liejimo temperatūrą?

Kiekvienais metais gaminant vožtuvų liejinius, dažnai dėl liejimo temperatūros atliekų liejiniai sudaro apie 20%, liejimo temperatūra yra glaudžiai susijusi su liejimo kokybe, todėl, norint pagerinti vožtuvų liejinių našumą, reikia kontroliuoti pilimo temperatūrą.

1, aukščiausia temperatūra liejant. Aukšta kalimo temperatūra padidins smėlio rūšį, ypač sudėtingų smėlio šerdies liejinių, temperatūrai 1420, kai laužas bus padidintas, pilant 1460 Šano išpilstymo temperatūrą iki 50%. Todėl aukščiausia liejimo temperatūra turi būti kontroliuojama iki 1420 Shan.

2. Mažiausia pilstymo temperatūra. Kai lydymo temperatūra yra mažesnė nei 1380 Shan, kiekvieno monomero mažos poros bus randamos apdirbto ketaus paviršiuje, o skylės skersmuo paprastai yra 1. Atskirais atvejais yra tik 1-2 smulkios kiaurymės ir Šie skylės taip pat pasirodys su nedideliu skysčių šlako kiekiu. Rezultatai rodo, kad šis defektas yra susijęs su įpylimo temperatūra, o kai pilant temperatūra yra didesnė nei 1380 Shan, vožtuvo liejimo metu defektas nebus generuojamas.

Apibendrinant galima pastebėti, kad liejimo temperatūra turėtų būti kontroliuojama 1380 m. Be to, labiausiai paplitusi žemo pilstymo temperatūra yra ta, kad prieš išpylimą išlydyta geležis pernešama ilgą laiką į atvirą kevalą. Šilumos nuostolius galima žymiai sumažinti, užpilant dangą adiabatine medžiaga.