Kaip kontroliuoti vožtuvo liejimo liejimo temperatūra?

Kaip kontroliuoti vožtuvo liejimo liejimo temperatūra?

Kiekvienais metais vožtuvas liejimo gamyba, dažnai dėl pilant temperatūros laužo vaidino apie 20 % liejimo liejimo temperatūra ir liejimo paviršiaus kokybė yra glaudžiai susiję, todėl, siekiant pagerinti vožtuvas liejimo išeigą, jums reikia kontroliuoti, plytelė temperatūros.

1, aukščiausia temperatūra pilant. vožtuvas liejimo pilame temperatūros yra per aukštos sukels smėlio, ypač su sudėtingas smėlio pagrindinė liejinių, kai pilant temperatūra ≥ 1420 ℃, kai atliekos padidėjo, pilant 1460 ℃ temperatūrai kai atliekų iki 50 % nuolaidą. Todėl liejimas liejimo temperatūra turėtų būti kontroliuojama didžiausia 1420 ℃ žemiau.

2, pilant žemiausios temperatūros. vožtuvas liejimo kai pilant temperatūra yra žemesnė nei 1380 ℃, po perdirbimo ketaus po oda bus rasti vieną skylę, angos skersmuo dažniausiai – 1 ~ 3mm. Kai kuriais atvejais yra tik 1-2 skylių, ir šie skylės pasirodys su nedideliu skystas šlakas. Tyrimai parodė, kad šis trūkumas yra susijęs su pilant temperatūrą, o kai pilant temperatūra yra aukštesnė kaip 1380 ° C, vožtuvas liejimo neduos tokių trūkumų.

Apibendrinant, galima pamatyti, kad liejimo liejimo temperatūra turėtų būti kontroliuojama 1380 ~ 1420 ℃. Be to, pilant temperatūra yra per maža, dažniausiai pasitaikanti priežastis yra prieš pilant, išsilydžiusios geležies atidaryti kaušas ilgą laiką transporto ir likti ir šilumos. vožtuvas liejimo su kaušas padengti su šilumos izoliacinės medžiagos, šilumos nuostoliai gali būti žymiai sumažintas.