Formuojantys vožtuvų liejinius

Formuojant vožtuvų liejinius: liejimo temperatūra yra 1540, liejimo formavimas yra geras, o liejinių susitraukimo dažnis paprastai yra 2,5%. Būtina atsižvelgti į slėgio konstrukciją, liejimo stovo išdėstymą ir liejimo medžiagų parinkimą. Kai liejimo matmuo yra šališkas, jį galima pataisyti po terminio apdorojimo ir terminį apdorojimą reikia atlikti po ištaisymo.

Palyginti su kitais pigiaisiais liejiniais, vožtuvų liejinių gamybos procesas turi šias charakteristikas:

"Shan Valve Casting" gamybos procesas ir tikrinimo procesas yra sudėtingesnis.

Vamzdžių liejinių tuščiaviduriai yra sudėtingas plonasienių apvalkalas. Jo liejiniai reikalauja sklandaus paviršiaus, mesti ryškumą, ypač griežtą defektą. Siekiant patenkinti pirmiau minėtus reikalavimus, liejimas turėtų būti susijęs su tam tikromis technologinėmis priemonėmis, pvz., Didelių ugniai atsparių liejimo medžiagų parinkimu ir smėlio vandens valdymu, liejimas turi būti sluoksniuotas, kad būtų užtikrinta, jog smėlio kietumas, "Burnos" sistema ir griežta pilstymo greičio ir temperatūros kontrolė. Dėl aukštų techninių reikalavimų,

Vožtuvų liejinių liejimo procesas yra daug sudėtingesnis nei bendro liejimo procesas.

Be to, vožtuvų liejiniai papildo tikrinimo dydį, vietos tikslumą ir išvaizdą, o taip pat metalurginę konstrukciją, mechanines savybes, atsparumą korozijai ir nestruktūrinius bandymus bei kitus bandymus, todėl taip pat yra sudėtingesnė vožtuvų liejinių tikrinimo procesas.

"Shan" vožtuvų liejinius sunku sumontuoti ant staklių

Vožtuvų liejinių struktūra ir forma yra sudėtingos, o kai kurios dalys priklauso plonam sieneliui, plonoms dalims ir prastam standumui. Staklių apdirbimo metu sunku rasti ir užsifiksuoti, todėl dažnai reikalinga sudėtinga speciali įranga.

Kai kurios vožtuvo detalės, padėties pagrindo paviršiaus tikslumas yra žemesnis, paviršiaus šiurkštumas yra didesnis, o kartais netgi naudojant paviršių be mechaninio paviršiaus. O dangtelio ir kitų tikslumo ir paviršiaus šiurkštumo reikalavimų dalis yra labai didelė, sunku užtikrinti apdirbimo kokybę. Todėl, norint patenkinti proceso poreikius, dažnai būtina pagerinti padėties nustatymo pagrindo paviršiaus tikslumą ir sumažinti paviršiaus šiurkštumą arba pagrindo paviršiaus vietos apdirbimo paviršių, kuris padidina paviršiaus sudėtingumą. Vožtuvo gamybos procesas.

"Shan" apdirbimas yra sunkus.

Dėl įvairių tipų vožtuvų medžiagų liejinių, be to, įvairių rūšių ketaus, anglinio plieno, didžioji jo didelio stiprio, atsparių korozijai ir kietų medžiagų pjovimo kokybė yra labai prasta, sunku pasiekti reikalingą Apdirbimo tikslumas ir paviršiaus šiurkštumas. Vožtuvų liejinių sandarinimo paviršiaus geometrinis tikslumas ir paviršiaus šiurkštumas yra labai didelis, todėl padidėja vožtuvų liejinių apdirbimo sunkumai. Tuo pačiu metu vožtuvų liejimo medžiagos pjovimo charakteristikos yra prastos ir dėl to kyla daug naujų problemų, susijusių su vožtuvų liejinių apdorojimo metodu, įrankio medžiaga, pjovimo doze, proceso įranga ir kt.