Veiksniai, turintys įtakos mašinų liejinių kokybės

Veiksniai, turintys įtakos mašinų liejinių kokybės

Staklių nusidėvėjimo ir matmenų stabilumas, tiesiogiai paveikti aparatui išlaikyti gyvenimo tikslumą.

Yra daug veiksnių, kurie turi įtakos mašinų liejinių kokybės. Pirmasis yra liejimo projektavimo procesą. Norint nustatyti liejimo geometrija ir dydis pagal darbo sąlygas ir metalo medžiagos savybių, būtina apsvarstyti dizainą iš lydinio liejimo ir liejimo proceso ypatybių, racionalumas, yra akivaizdus dydžio poveikis ir kietinimo ir susitraukimas, stresas ir kitais klausimais, siekdami išvengti ar sumažinti sudėtis vario dalių atskyrimo, deformacijų, įtrūkimų ir kitų defektų.

Antrasis turi būti pagrįstas liejimo procesas. Pagal liejimo struktūrą, svorio ir dydžio, liejimo lydinių savybių ir gamybos sąlygos, technika liejinių parinkti tinkamą sub-paviršiaus ir formos, pagrindinis metodą, pagrįstą rinkiniu liejimo sausgyslių, šalto geležies, stove ir užpilant sistema. Siekiant užtikrinti prieigą prie aukštos kokybės liejinių.

Trečiasis – žaliavų liejimo kokybė. Metaliniai intarpai, ugniai atsparios medžiagos, kuras, fliusai, modifikatoriai ir liejimo smėlio, smėlio segtuvų, dažų ir kitų medžiagų, nestandartinės kokybės, kad liejinius gamina poras, prezervatyvuose, šlakas, lipni smėlio ir kitų defektų, įtakojančių išvaizdą liejimo kokybės ir vidaus kokybės, didelių liejinių bus sunaikintas.

Ketvirtasis-proceso operacijos, mašinų liejinių parengti procedūras padidinti techninių darbuotojų, pagrįstą procesą, kad teisingą taisyklių taikymą.