Diskusija dėl kokybės kontrolės mechanizmų liejinių

Diskusija dėl kokybės kontrolės mechanizmų liejinių

Mechaninė liejimo kokybė, įskaitant Mechaninė liejimo, išvaizdą, kokybę, kokybės naudoti būdingą kokybę. Aiškiai apibrėžti savo konkrečius reikalavimus, paprastai dalys ir susiję techniniai dokumentai. Siekiant užtikrinti kokybę, Mechaninė liejimo, liejimo visais gamybos, ypač po valymo, turi kokybės patikrinimui atlikti. Bet su trūkumais Mechaninė liejimo, po remonto reikalavimus, neturi įtakos vartotojas turi lopas.

1, liejimo defektų tikrinimas

1) patikrinimo išvaizdos trūkumų tikrinant su defektai kaip įtrūkimai, paviršiaus poras ir susitraukimas, lipni smėlio ir kitų defektų veikiami liejinius mašinų atsiradimas plika akimi arba naudojant didinamąjį stiklą ir Patarimas plaktukas ir t.t., naudoti m easuring įrankiai, liejimo formos ir darbo platforma ir t.t. patikrinti ar Mechaninė liejimo brėžinių dydis atitinka reikalavimus, su įvairiais svėrimo įrankiai išbandyti ar Mechaninė liejimo per leistinas nuokrypis nuo svorio.

2) paviršiaus defektų tikrinimo

① fluorescencinės aptikimo metodas: Mechaninė liejimo panardintas į švytintis skystis, dėl kapiliarų reiškinys, švytintis skystis įsiskverbia į Mechaninė liejimo paviršiaus defektų, ir tada pašalinti Mechaninė liejimo ir nuvalykite, dedama į (gyvsidabrio kvarco lempa) ultravioletine spinduliuote. Naudoti švytintis skystis iš esmės ultravioletinės šviesos spinduliuote nustatyti paviršiaus įtrūkių ir kitų defektų į svetainę.

② dažymas metodas: skysčio pralaidumo naudoti, paviršiaus konfiskuotų Mechaninė liejimo, padengtas sluoksniu, geras pralaidumas spalvos skysčio (pvz., žibalas, acetonas, dažų ir kitų mišinys), tol, kol skystis įsiskverbia į paviršių defektai, nuvalykite paviršių spalvos skysčio, apipurkšti sluoksnis cinko baltasis ir baltas ekranas miltelių, tada likusių defektų dažymas agentas poras buvo čiulpti į paviršių pasirodyti milteliai, rodo defektas figūrą.

3) vidaus defektų tikrinimo

① rentgeno kontrolės: mechaninių defektų galima rasti viduje liejiniai, poras, susitraukimas, įskilimai, intarpai ir t.t.. 2-10 grafiką rodo rentgenologinis schemoje. Svarbi mašinų liejiniai, pvz., karinė pramonė su I klasės mašinų liejiniai, paprastai turi eiti per 100 % rentgeno kontrolės. Dažniausiai naudojami spinduliai yra: rentgeno ir g spindulius. Skvarba yra buvęs nei pastarasis, bet jautrumas yra didesnė už pastarąją, šie spinduliai gali prasiskverbti pro metalo, kad jautrus filmas. Kai spindulių prasiskverbia į objektą, jis sąveikauja su atomais objekto ir spindulių energija nuolat sugeria ir išsibarsčiusios palaipsniui skilimas. Kuo didesnis objektas, tuo greičiau energijos skilimas, tankio skyles ir įvertintomis mašinų liejinių tankis yra daug mažesnis nei metalo tankį. Kai spinduliai ir šie defektai, slopinimas yra mažesnis ir ant plėvelės energija yra didesnė nei kad defektas gali parodyti defektas formos filmas.

② Ultragarso kontrolės: Mechaninė liejimo taip pat galima rasti per defektų, pavyzdžiui, poras, įskilimai, intarpai, pavyzdžiui, Palaidos. Plieno liejinių, naudokite šį metodą siekiant nustatyti didžiausią sienelės storis (1000mm) metodo. Ultragarso tyrimo darbo dažnis dažnai daugiau nei 1 MHz. ultragarso bangos platinti iš vienos terpės į kitą kartą sąsaja, ypač kai ultragarso yra perduodamas iš metalo orą, beveik 99 % iš vis atspindys atgal. Ultragarsiniai bandymai yra programa šią funkciją, rasti vidinių mechaninių liejimo defektų. Kai zondas yra judėdami lėtai Mechaninė liejimo, jei nėra jokių mechaninių liejimo defektas, tik T bangos atsispindi zondo paviršiuje ir ant dugno paviršiaus B banga atsispindi ekrane osciloskopu. Jei nėra jokių defektų nėra Mechaninė liejimo dalis taip pat F-bangos atspindi defektas, tuo didesnė defektas, tuo didesnis aukštis F-banga, kuri gali nustatyti vietos ir sunkumo Mechaninė liejimo defektas.

③ slėgio bandymas: aukšto slėgio, vakuumo su mašinų liejinių, pavyzdžiui, siurbliai, vožtuvai ir t. t. reikia daryti spaudimą tyrimus, kad patikrintų, ar yra skylė Mechaninė liejimo defektų. Kai bandymo turės tam tikrą poveikį oro (arba vandens, naftos ir kt.) į sandarų Mechaninė liejimo ertmę, pvz., Mechaninė liejimo per plyšių, skylių ir pan., nebus nutekėjimų, ir tokiu būdu randa defekto vietą. Bandymo slėgis paprastai yra daugiau nei 30 – 50 % Mechaninė liejimo darbinį slėgį, kuris taip pat yra Mechaninė liejimo stiprumo įvertinimas. Kai Mechaninė liejimo nėra lengva suformuoti sandarų ertmę, kuris nėra gali būti atliekamas slėgio bandymas, metodą galima patikrinti mechaninio žibalo kompaktiškas skverbtis.