Statybos mašinų liejinių liks greito vystymosi laikotarpiu

Kinijos statybos ma inų pramonė nuo mažų didelės, sparčiai plėtrai, dabar tapo gaminių asortimentas, augo inovacinių pajėgumų, rinkos paklausa yra labai stiprus saulėtekio pramonės. Ypač pastaraisiais metais, siekiant dar labiau pagreitinti plėtros, statybos ma inų pramonė skatinti statybos mašinų liejinių gamintojų ne tik padidino gamybą ir produkto technologijų turinį taip pat didėja. Tačiau Kinijos statybos ma inų pramonė nėra optimistiškai apie problema: smulkios įmonės, pramonės koncentracija yra maža, produkto struktūra yra iracionalus, nepriklausomų naujovių ir gebėjimų, įrangos ir technologijos atgal, didelis įvesties, aukštos vartojimas, didelės taršos, mažai efektyvumo, mažo efektyvumo plėtra kaip akcentai pramoninės bazės yra vis dar nestabili. Paspartinti Kinijos inžinerijos mašinų liejimo produktai, technologinių naujovių pajėgumų gerinimą, stiprinti pramonės R & D gamybos, mokymosi, mokslinių tyrimų bendros, tapo svarbiausiu prioritetu.

Pramonės analitikai atkreipė dėmesį: Kinijos statybos mašinų liejinius iš regioninės charakteristikos ryškesnį skiriamąjį požymį, susiformavo "Jangdzė upės deltoje" regione, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong ir kitose vietose, liejimo pramonės klasteris. Koncentracija pramonės aglomeracijoje šiose srityse turėtų padėti sukurti daugiau galimybių bendradarbiauti, taip, kad mokymo, finansų, plėtros, prekybos, eksporto ir kitokio pobūdžio sąveiką, ir skatinti statybų plėtrą liejimo mašinų pramonė.

Pastaraisiais metais sparti statybos ma inų pramonė, ypač vartotojų pramonė, pramonė, inžinerijos mašinų liejimo pramonei skatinti yra taip pat dėl statybos ma inų pramonė, sparti plėtra, statybos ma inų pramonė, kad plėtros galimybes. 2013 m. Kinijos statybos mašinų pramonės rinkos dydis pasiekė 149.199 mlrd ženminbi, 24,1 % padidėjimas.

010 statybos mašinų pramonės pajamos pasiekia 400 milijardų, padidėjo daugiau kaip 25 % 2015 m. pasieks daugiau nei 890 milijardų, vidutiniškai padidės daugiau kaip 17 %, rinkos perspektyvos yra labai optimistiškai apie ateinančių penkerių metų BVP augimo tempas, pramonė bus prasidėti reali išsivystymo viršūnę.

Pramonės investicijų sprendimų priėmimo tinklas išleido "2014 - 2018 m. Kinija statybos mašinų rinkos tyrimo ataskaita" rodo, kad Kinijos statybos ma inų liejimo pramonė per kelerius ateinančius metus tebeturi greito vystymosi laikotarpiu. Sparti Kinijos statybos ma inų liejimo pramonė lemia sparti vidaus mašinų pramonė, padidinti paklausą šalyje ir galiausiai liejiniai; Kita vertus, tarptautinės liejimo rinkos tampa vis labiau aktyvus ir liejinių eksporto apimtis didėja kiekvienais metais. Taigi, iš aplinkos, liejimo pramonės, investicijų rinkos perspektyva yra plati.

Susiduria su milžiniška rinka erdvę, sukurti mokslinių tyrimų ir plėtros centrų, daugiausia dėmesio skiriant technologinių naujovių diegimą; stiprinti naujų produktų kūrimą ir mašina technologijų veiklos gerinimo; dėmesio pagrindinio ir perspektyvinių tyrimų, hibridinių ir pažangios ekskavatorius į priekį, siekiant pagerinti vietinės prekės rinkos dalis teks vaidmuo

Atsižvelgiant į esamus trūkumus, vidaus priimančiosios gamintojų skaičius yra ar rasiu per trumpą laikotarpį prekės ženklo konkurencingumo metodo. Tuo pačiu metu, įmonės turėtų sustiprinti R & MTP ir gamybos dalių stiprinti dalis, dalis; pagerinti produkto intelektas, informacijos, automatizavimo lygis, turtingas produkto savybės; visapusiškai pagerinti bendrą produktų patikimumą ir laipsniškai sumažinti tarp Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų atotrūkis produktų kokybę.