Statybos mašinų liejinių masto kelių

Plataus vystymuisi vertikalios ir horizontalios plėtros produkto kontroliavimas, gyvenimo ir toliau gauti naujoviškų erozija.

Mokslo ir technologijų pažangos kuriant naujus produktus pakeisti didelio masto gamybos įmonė tradicinių produktų, yra nenugalimas ekonomikos įstatymams, su didelio masto gamyba atnešė daug rizikos. Šiuolaikiniame pasaulyje, yra eros technologinė revoliucija, naujų technologijų, naujų medžiagų, naujų produktų ir toliau atsiras, ir statybos mašinų liejimo pramonės plėtrai skatinti.

Pastaraisiais metais išaugo statybos ma inų pramonė dar labiau paspartinti plėtrą, skatinti gaminant liejinius. 2010 m. statybos mašinų pramonės pajamos pasiekia 400 milijardų, padidėjo daugiau kaip 25 %; 2015 m. pasieks daugiau nei 890 milijardų, vidutiniškai padidės daugiau nei 17 %, tačiau statybos ma inų liejimo pramonė ten yra vis dar plačiai vystymosi modelis, įskaitant: pramonės koncentracija yra maža, produkto struktūra yra iracionalus, nepriklausoma naujovių ir gebėjimų, įranga ir atgal technologija ir pabrėžtų klausimų, apsvarstyti. Mes išspręsti šias problemas, naudoti masto masto horizontalios ir vertikalios mąstymo būdas siekti pramonės plėtros keliu.

Masto išplėtimo masto, t. y. gamybos mastas ir veikimui panašius produktus, naujus produktus; Vertikalus plėtros mastą, tai, iš mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą, technologinius pasiekimus į prekybos iš viršaus į apačią gamybos ir mokslinių tyrimų vieno langelio pramonės masto tyrimas.

Žvelgiant iš ekonomikos, šių dviejų lygių: pirma, naujų produktų ir moksliniams tyrimams, pats produktas yra nuolatinės inovacijos, ženklas yra klientų paklausos pokyčių kaip nuolatinis naujų produktų įvedimo centras. Kita yra gamybos procesą inovacijų, inovacijų organizacinė struktūra, taip pat valdymo ir inovacijos.

Mūsų tikslas – pagerinti našumo ir valdymo efektyvumui pagerinti. Tuo pačiu metu abiejų pagrindas, inovacijas, be to, siekiama dinamiškiausių produktų kūrimo ir inovacijų. Inžinerijos mašinų liejinių regionų charakteristikas, susiformavo "Jangdzė upės deltoje" regione, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong ir kitose vietose, liejimo pramonės klasteris. Aglomeracijos šiose srityse turėtų padėti sukurti daugiau galimybių bendradarbiauti, taip, kad mokymo, finansų, plėtros, prekybos, eksporto ir kitokio pobūdžio sąveiką, ir statybos mašinų liejimo pramonės plėtrai skatinti.

Mokslo ir technologijų pažangos kuriant naujus produktus pakeisti didelio masto gamybos įmonė tradicinių produktų, yra nenugalimas ekonomikos įstatymams, su didelio masto gamyba atnešė daug rizikos. Šiandieniniame pasaulyje, į epochą technologinė revoliucija, atsiranda naujų technologijų, naujų medžiagų ir naujų produktų ir sutrumpinti produkto gyvavimo ciklą. Per pastaruosius kelis dešimtmečius produktas dabar buvo sutrumpintas už metų ar net mėnesiams. Nauji produktai nuolat pakeičia senus gaminius.

Bet koks produktas yra augimo laikotarpį, brandą, Recesija šiam procesui. Ir produkto gyvavimo ciklo atneš tam tikra rizika. Ekonomistė nurodė, kad tik tvari rinka, nėra jokių tvarius produktus. Produktas ir tada populiarus, ir tada karšta, tačiau taip pat kai Recesija.

Inžinerijos mašinų liejimo pramonei, "kas nuostabu ir didinga pradžia", bet veido, didžiulis rinkos erdvę, mums reikia naujų produktų kūrimą ir techninius rodiklius, nuolatinis tobulinimas, sutelkiant dėmesį į pagrindinius ir į ateitį orientuotą mokslinių tyrimų, didinti galimybes atsispirti riziką. Pradžioje rizikos, ankstyvo rizikos perkėlimo, siekiant sumažinti rizikos nuostolių rizika: tikslią prognozę, produkto gyvavimo ciklą, stiprinti rinkos tyrimų, mokslinių tyrimų ir naujų produktų kūrimą, aršios konkurencijos rinkoje išlaikyti ilgai - tai yra, Nuolat naujovišką mąstymą.