Priežastys ir prevencinės priemonės automobilių liejimo mechaniniai lipni smėlio

Mechaninis lipni smėlio, taip pat žinomas kaip metalo skysčių prasiskverbimo lipni smėlis, sudarytas iš Skysto metalo ar metalo oksido per kapiliarų infiltracija ar dujų įsiskverbimo būdas į ertmę paviršinio smėlio atotrūkis, automobilių liejimo metalo ir smėlio paviršiaus mechaninis mišinys klijų sluoksniu. Qinghe lipni smėlio sluoksnis gali būti vertinamas kai metalo blizgesį. Mechaninis lipni smėlio paviršiaus buvo kempinę panašūs, tvirtai laikytis paviršiaus automobilių liejimo ir labiau pasireiškė smėliu ir gražiomis pagrindinių paviršiaus šiluma ir stiprus smėlio sandarumą mažos dalys, pavyzdžiui išpilstant šalia burnos, automobilių liejimo storio skyrių, "Groove".

Mechaninis lipni smėlio ne tik turi įtakos automobilių automobilių liejinių liejimas išvaizdos kokybę, bet ir sukelia į metalo laužą, todėl mechaninių lipni smėlio automobilių liejinių turi būti suteikta pakankamai dėmesio siekiant pagerinti produkto išeiga. Kartu su metų praktinės patirties gamyboje ir kreiptis į atitinkamą informaciją, kalbėti apie automobilių liejimo smėlio ir jos prevencijos priemones.

1, automobilių liejimo ir dizainas

Tokio dizaino skatins gamybos mechaniniai lazdos jei korsetas ir modelis bus sukelti turėti aštrių, pakibęs ar kyšančių formos, smėlio ar plokščio smėlio arba smėlio branduolys. Nes šios rūšies automobilių liejinių struktūros bus smėlio, smėlio pagrindinių vietos šilumos koncentracijos, jo įprastą veiklą bus sunaikintas, smėlio, smėlio pagrindinis paviršius iš anksto žlugimo, išlydyto metalo ar metalo oksido lengvai prasiskverbti ir gaminti mechaniškai lipni smėlis. Šiuo atveju šilumos koncentruotas dalis naudoti specialų smėlį, pvz., smėlio Cirkonas ar olivinu smėlio, siekiant pagerinti jo ilgalaikį šilumos arba aukštos temperatūros spinduliuotės potencialas.

2, atrodo kaip

(1) prasta projektavimo procesą, išvaizdą, kad smėlis nėra stora arba kompaktiškas sutankinimo, sukels ertmės paviršius šiurkštus ar laisvi, ten yra tiesioginį poveikį gamybos mechaniniai lipni smėlio. Atsiradimo procese dažnai atsiranda dėl šios klaidos:

Pirma, yra klaidingas pasirinkimas, todėl tipo pelėsiai dalis yra per didelė, arba smėlio formos gilių ertmių susidarymą.

Antra, netinkamo pozicijos išdėstymas apačioje pelėsių atsiradimą, taip, kad depresija yra sunku Chung, tai gali būti dėl modelio nuo sienos per arti ar per arti išvaizdą. Dėl susitarimo yra perkrautas, sukels automobilių liejimo gaminti patinimas smėlio, net jei nėra jokių akivaizdžių patinimas, smėlio, mechaninių lipni smėlio. Dėl tos pačios kilmės defekto, mechaninis lipni smėlio ir išsipūtimas pasirodys pats automobilių liejimo.

Trečiosios, atogrąžų aktai, stove ir bėgikas poziciją netinkamai supakuotų, bus lengva Chung nekilnojamojo depresija, kuri yra stove sistemos išdėstymo.

Ketvirta, iš pelėsių<1.5 °,="" even="" if="" the="" sand="" tightness="" of="" the="" appropriate,="" will="" make="" the="" sand="" surface="" tear,="" easy="" to="" make="" metal="" or="" metal="" oxide="">

(2) prasta proceso struktūros išvaizdą, todėl metalo skysčio statinis slėgis yra per didelė. Dėl statinio slėgio padidėjimo, smėlio apkrovos padidės, todėl reikia specialių smėlio ar daugiau kompaktiškas modeliavimo metodas atsispirti metalo skystį ant smėlio tipas osmosinis slėgis.

3, smėlio dėžės

Projektavimas ir statyba iš smėlio dėžės yra nepagrįstas, dėl netolygaus smėlio kompaktiškumas arba Chung smėlio yra per minkštas.

Bendra šių problemų priežastys yra šios:

(1) netinkamas padėtį lauke, trukdo kai nuskendo, Chung real, dėl to per daug minkšti, sukelia patinimas smėlio ar mechaninių lipni smėlio vietos smėlio.

(2) atsižvelgiant į smėlio dėžę yra per mažas, gali sukelti Chung smėlis yra tikras.

(3) netinkamas padėtį lauke, kad atogrąžų aktai ir stove negali būti pateikti į tinkamą vietą, kad stovo arba atogrąžų aktai ir smėlio tarp suspaudimo tipas nėra stora. Ir todėl, kad departamente bus neišvengiamai šilumos koncentracijos, taip, kad mechaninės lipni smėlis yra rimtesnė. Todėl, jei ne atogrąžų aktai arba stove padėtį galima keisti, lauke turi būti atjungta arba pašalintas iš visos.

(4) lange yra per didelis. Mechaninis lipni smėlis yra dažniausiai susijusi su ertmės paviršių hermetiškumas ir statinio slėgio išlydyto metalo, metalo skysčio slėgis ir metalo tankis dydį ir aukštį viršutinėje skiltyje. Jei jums reikia norint pradėti nuo automobilių liejimo sutraukti, langelyje turėtų turėti tam tikro aukščio, tačiau smėlio efektyvumas taip pat turi būti pagerinta.

4, pilant stove sistema

(1) netinkamai poziciją stove dėl vietinio perkaitinimo smėlį, todėl sukelia ertmės paviršių turi būti sunaikintos per anksti. Metalo skysčio arba metalo oksido aukštoje temperatūroje susidaro labai tikėtina prasiskverbti ertmės paviršių.

Tokių atvejų pavyzdžiai yra šie:

Pirma, atogrąžų aktai ar stove nuo paviršiaus per arti prie formos karšto skyrių, skiltį karšto smėlio tipas, jei ne Chung, mechaninis lipni smėlio defektai bus labai rimtas.

Antra, tam tikrų ertmę srautą iš metalo paviršiuje per daug, bus būti šildomi tiek, kiek yra pakankamai, kad sunaikinti kiek. Jei pradinė kristalizacijos kietojo apvalkalo ertmėje yra vėliau prisotintas Skysto metalo, lipni smėlis yra dar rimtesnis.

Trečia, betonavimas, kur gali sukelti metalo skysčio slėgis yra per didelė, bet kokius veiksnius, gali lemti automobilių liejinių produkcija mechaninis lipni smėlio. Kai metalo skystis yra ne tik didelio slėgio, o temperatūra yra aukšta, padėtis yra ypač sunki.

(2) skerspjūvio, atogrąžų aktai, runner runner dalis yra netinkamai, todėl išlydyto metalo oksiduojamas nuolat pilant, metalų oksidai skaičiaus didinimas ir sukelia fluxing liejimo smėlio. Pylimo metu, visada strobavimo sistema turėtų būti pripildyta Skysto metalo, kitaip metalo tirpalas gali būti oksiduoti ne automobilių liejimo sistemos bet kokia dalis.

(3) stove kaklo dydis yra per didelis, bus sukelti jo aplinkinių smėlio perkaitimo, kuris yra labiau paplitusi problema. Ši problema dažnai atsiranda iš stovo kaklo yra per ilgas, siekiant išlaikyti metalo burnos dugne yra ne per anksti sukietėja, turite padidinti kaklo dydžio. Jei stove kaklo dizainas yra ne dėl netinkamai užpildyti, patartina sutrumpinti stove kaklo išvengti kietėjimo, o ne padidinti savo dydžio. Mažesnių stove kaklo, gali sumažinti smėlio tipo šilumos.

(4) vartai puodelį ar atogrąžų aktai netinkamo dizainas, kad pilant į orą, sukelia oksidacija metalo skysčio, kuris paprastai sukelia neramumų, su metalo paviršiaus oksido plėvelės ir toliau kaupiasi smėlis mechaninis sukibimas.

5, smėlio

(1) pradinį smėlio dalelių dydžio pasiskirstymas yra ne vienodas, bus sukelti smėlio kompaktiškumas yra mažas, maksimalus kompaktiškumas smėlio originalus smėlio dalelių dydžio pasiskirstymas turi tiesioginį poveikį.

(2) smėlio tekėjimą ir prasta formų.

(3) smėlio apvalkalas derva yra per plona plėvele, bus pasiūtas iš vietos stiprumas ir vietinio smėlio neįskaičiuotos derva, dažniausiai dėl šios paprastos priežasties, kad formavimas mechaninio smėlio klijuoti.

(4) pralaidumą, pelėsių yra per didelė, tai dar parodo per storas smėlio dalelių. Orui ir kompaktiškumas yra du veiksniai, kurie veikia viena kitą. Prastą sandarumas yra gera ventiliacija, ir atvirkščiai.

(5) smėlio anglies arba deoxidizing medžiagos nepakanka, bus pagaminti per daug metalo oksido, tam, kad oksido šlapio smėlio ir lengvai prasiskverbia.

6, pagrindinė

(1) nepadengtas dažų smėlio pagrindinių smėlio labai rupi ar vargšas dalelių pasiskirstymas pagal dydį, ir originalus smėlio dalelių dydžio pasiskirstymas nėra vienodas, mechaninis lipni smėlio susidarymo poveikį.

(2) smėlis branduolys yra ne Chung, ir smėlio tipas yra ne tas pats, kaip tos pačios prigimties, mechaninis lipni smėlis turi didelį poveikį.

(3) smėlio core Šiurkštaus paviršiaus, sukels mechaninis lipni smėlio. Išlydyto metalo ar metalo oksido infiltratai šio šiurkštaus paviršiaus ir tada infiltratai branduolys.

(4) smėlio branduolį, saugant nuo drėgmės. Smėlio Core, vanduo yra per daug sunku. Nes smėlį šakninis per daug vandens nėra lengva aptikti. Kai smėlio branduolių atrodo sausa, bet iš tiesų vanduo yra labai aukštos.

(5) dėl neatsargaus, o dažai smėlio branduolys vis dar šlapiame būvyje bei sukelti žalą arba dilimui danga. Pasekmė yra tai, kad danga šerdies nepakanka norint neleisti prasiskverbti į pagrindinius metalo arba metalų oksidų. Dažai ne žalą departamento lyg smėlį šakninis atidaryti anga, sukelia metalo skysčio virimo ir gaminti mechaniškai lipni smėlio.

(6) smėlio pagrindinė danga pakrovimas per sekli, tiesiogiai sukelti mechaninė lipni smėlio.

(7) smėlio pagrindinė danga aukštos temperatūros koncentracija yra maža. Molio dažai, arba per daug tirpiklis, stokos, kad rišiklio kiekio sumažėjimas, dėl mažesnio stiprumo sukeltas mechaninis sukibimas smėlio danga.

(8) pagrindinis smėlio sumaišyti vargšams, taip, kad atskirų dalių smėlio core stiprumas yra per mažos, todėl speleo kai pilant, o mechaninis lipni smėlio.

(9) smėlio pagrindinio valymo ir prasta remonto, tai tiesiogiai sukels mechaninis lipni smėlio. Smėlio pagrindas stiprinti patikrinimą, turėtų būti suteikta galimybė išvengti tokių defektų.

(10) smėlio core kritimo, purslų dažai ne sausa dar kartą. Ir smėlio pagrindinių smėlio drėgnas potvyniai ir atoslūgiai, kaip tas pats, dangos nėra lengvai nusilupti ir nulupkite.

(11) pagrindinis langas yra nešvarūs, bus pagrindiniai smėlio prie pagrindinis langas, todėl smėlio pagrindinių paviršiaus šiurkštumas. Aukštos kokybės smėlio branduolys yra tankus paviršinio sluoksnio, pagrindinis langas yra nešvarūs, ir negali gauti tankus paviršinis sluoksnis iš aukštos kokybės smėlio branduolys.

7, formos

(1) Chung smėlio minkštas ir kompaktiškas laipsnis nevienodas. Daugeliu atvejų, tai lygiai taip pat svarbu turėti vienodas ir kompaktiškumas. Tačiau kartais smėlio kompaktiškumas yra vienodesni nei bendras minkštumo smėlio.

(2) smėlis remonto blogai. Smėlio remonto paviršius šiurkštus prarasti, sukels mechaninis lipni smėlio; remonto laikui arba remonto dalis vandens yra per didelė, sukels metalo skysčio virimo ir sukelti mechaninė lipni smėlio.

(3) užpildyti blogą dalys, grubus, laisvi, tai yra mechaninis lipni smėlio.

(4) smėlio danga nelygūs arba nepakankama.

(5) sauso tipo dažų sausos ar netolygus džiovinimas.

(6) per didelis pelėsiai išleidimo skysčių kiekį susilpninti smėlio paviršiaus stiprumą, prisidėjo prie išlydyto metalo virinimo ir gaminti mechaniškai automobilių liejimo smėlio.

(7) smėlio danga yra per mažas, danga smėlio per kvėpavimo takus, todėl dažyti, kritimo ar lupimasis, sukeltas mechaninis lipni smėlio.

(8) paviršiaus dangos paviršius padengtas nepakankamas kiekis smėlio, kuris yra bendros veiklos aplaidumo.

(9) karštų ir šaltų medžiagų (smėlio branduolys, smėlio, branduolys, šalto geležies ir kt.) ateiti kartu. Karštų ir šaltų medžiagų susitikti, kad nesikondensuotų vanduo. Drėgmės gali sukelti virimo tipas Mechaninė lipni smėlio, o žymiai padidinti oksidų, metalo oksido infiltracija po gamybos norma. Tai bendras priežastis Mechaninė lipni smėlio, bet pagrindinė priežastis, dėl aukšto slėgio modeliavimo mechaninis lipni smėlio.

8, metalų lydinys

(1) lengva forma judėjimas metalų oksidų, geras mobilumo metalo nei paviršiaus įtempimą arba storesnis metalas yra labiau tikėtina, kad sukelti mechaninė lipni smėlio.

(2) lydinių su žemos lydymosi komponentais, pvz., švino bronzos švino lengvai sukelti mechaninė lipni smėlio. Nes švino vis dar srauto būklės kai temperatūra yra daug mažesnis nei tėvų metalo temperatūra.

(3) reikia aukštos temperatūros automobilių liejimo lydinių. Kaip lydinys srautas yra geras, lengva gaminti mechaniškai lipni smėlio. Be to, nes pilant temperatūra yra aukšta, oksido susidarymo greitis yra spartesnis, ir todėl nėra formos oksidacinio mechaninis lipni smėlio tendenciją.

9, plytelė

(1) pilant temperatūra yra per aukšta, ne tik padės pagerinti takumas išlydyto metalo, bet taip pat greitą oksidacijos metalo skysčio, taip spartinant oksidacinio mechaninis lipni smėlio atsiradimo.

(2) kaušas yra per didelės ir viršutinėje skiltyje yra per aukšta, taps pernelyg didelis metalo indenter, skatinti metalo ar metalo oksido į smėlio tipo poras.