Automobilių liejimo procesas žinių ir technologijų vystymosi tendencijos

Maždaug 15-20 % auto dalys yra Liejiniai gaminami iš skirtingų liejimo būdai. Šie liejiniai yra daugiausia pagrindinių komponentų elektros energetikos sistemos ir svarbūs konstrukciniai elementai. Šiuo metu Europoje ir JAV automobilių pramonės išsivysčiusių šalių, automobilių liejimo gamybos technologija yra pažangių, produkto kokybė yra gera, aukštos gamybos efektyvumas, aplinkos tarša. Liejimo žaliavos ir pagalbinės medžiagos buvo suformuota serija ir standartizavimo, visas gamybos procesas buvo pasiektas mechanizavimo, automatizavimo ir žvalgybos. Šių šalių bendrai naudoti skaitmenines technologijas, siekiant pagerinti lygis liejimo proceso modelį, liejimo laužas norma maždaug 2 – 5 %, ir sukūrė tarptautinių paslaugų sistemos ir tinklo technologijų pagalba. Priešingai, nors Kinijos automobilių liejinių didesnę produkcijos, bet dauguma iš jų yra mažos pridėtinės vertės ir žemas techninis turinys, struktūra yra gana paprasta juoda liejinių, o tarpas tarp užsienio lygį. Šiame straipsnyje daugiausia kalbėta apie automobilių liejimo ir automobilių technologijų plėtros, paklausos automobilių energijos taupymo ir aplinkos apsaugos plėtros kryptis.

1. plėtoti automobilių liejinių kryptimi

1.1 integruotoms projektavimo automobilių liejinių

Su automobilių energijos taupymo ir sumažinti gamybos reikalavimai ir toliau didinti, visapusiškai pasinaudoti liejimo, originalus štampavimas, suvirinimas, kalimas ir liejimas, formavimo kelių dalių, atsižvelgiant į pagrįstą konstrukciją privalumus ir struktūros optimizavimas, siekti integruota dalis liejimo sudarymo, gali veiksmingai sumažinti dalių svorį ir sumažinti nereikalingų perdirbimo proceso, norint pasiekti svorio dalių ir aukštos kokybės.

Automobilių liejimo integracijos plėtros tendencija yra daugiau nei akivaizdi spalvotųjų metalų lydinio liejinių išsivystymo. Siekiant išnaudoti visas pasiekti charakteristikos sudėtingas struktūrines liejinių gamyba liejimo būdu, buvo integruotos projektavimo durų plokštės, sėdynę skeletas, prietaisų skydelyje skeletas, priekinis rėmas ir integruota užkarda dizainas aukšto slėgio liejiniai, dydis yra žymiai didesnis nei esama gamyba liejimo, 4 000 reikia ~ 5000 t arba net didesnės talpos liejimo mašinos gamybos.

1.2 automobilių liejinių svoris

Užtikrinti pagal prielaida, kiek įmanoma sumažinti kokybę, rengiant, pasiekti lengvas, automobilių koncentracija ir tokiu būdu padidinant galia, sumažinti degalų sąnaudas ir sumažinti išmetamųjų teršalų. Transporto priemonės kokybės sumažinamas 100 kg o / 100 km degalų sąnaudos gali sumažėti 0,3-0,6 L. Jei transporto priemonės svoris sumažinamas 10 %, kuro efektyvumas gali būti padidintas 6-8 %. Su aplinkos apsauga ir energijos taupymu, automobilio svoris tapo pasaulio automobilių vystymosi tendencijos, automobilių liejinių svoris tapo viena iš svarbių plėtros automobilių liejinių kryptimi.

2. automobilių liejimo technologijos vystymosi kryptis

Gamybos technologija Thin - sienelių sudėtingą struktūrą liejiniai

Su automobilių pramonei ir energijos taupymo ir išmetamųjų teršalų mažinimo, automobilių dalių svoris tampa vis labiau lengvas. Per plonasienės konstrukcijos, tai yra svarbi vystymosi kryptis variklio bloko. Federacijos Casting Co, Ltd federacijos Volkswagen gamybos ketaus cilindrui, pvz., anksti gamybos 06A cilindro sienelės storis – 4,5 mm ± 1.5 mm, EA111 cilindro sienelės storis 4 mm ± 1 mm, dabartinės masinės gamybos EA888Evo2 cilindro sienelės storis 3,5 mm ± 0,8 mm, naujos kartos EA888Gen.3 cilindro produkto struktūra yra sudėtingesnė, sienelės storis vos 3mm ± 0,5 mm, yra plona pilkas ketus cilindras. Masinei gamybai, yra keletas problemų, pvz., skaldytų šerdis, dreifas branduolys ir sienos storis svyruoja. Tačiau kontroliuoti kokybę, smėlio branduolys ir smėlio, bet gali neatitikti EA888Gen.3 baliono gamybos reikalavimų, turi būti naudojamas kaip visa grupė branduolio pylimo procesą.

2.2. aliuminio-magnio lydinio plataus masto struktūrinių dalių gamybos technologija

Didėjantį energijos taupymo, aplinkos apsaugos ir išlaidų mažinimo, aliuminio-magnio lydinio plataus masto struktūrinių liejimo tapo svarbi vystymosi tendencijos, ir jo gamybos technologija tapo dabartinės plėtros hotspot. Šiuo metu pagrindinės gamybos technologijos aliuminio-magnio lydinio plataus masto struktūrinių dalių yra aukšto slėgio liejimo, ekstruzijos liejimo ir žemo slėgio liejimo. Kaip aukšto slėgio liejimo gamybos efektyvumas, produkto kokybė tapo pagrindinis gamybos procesas, jo gamybos technologija plėtra orientuota į aukšto slėgio liejimo procesas yra lengvai susikurti, liejimo lengva forma poras, gali ne terminis apdorojimas problemų.

2.3 liejimo Tikslioji liejimo technologija

Dažniausiai vadinama tikslus liejimas automobilių liejimo daugiausia kalbama apie pelėsių bei investicijų liejimo technologija. Su automobilių liejimo formavimo technologijų plėtrą, formavimo liejimo tikslumas yra savotiškas liejimas, formavimo metodas. Liejiniai gaminami iš tokio tipo formavimo metodas gali būti naudojamas tiesiogiai be pjovimo ir pjaustymo. Liejimo dydžio tikslumo gerinimą, liejimo tikslumo formavimo technologija buvo sukurta sparčiai pastaraisiais metais, ir nemažai naujų liejimo metodų buvo sukurti kaip Tikslioji liejimo smėlio, prarado putų liejimo, kontroliuojami slėgio liejimo ir slėgio liejimo. Cosworth liejimo metodas buvo sukurtas Didžiojoje Britanijoje naudodamosi cirkonio smėlio branduolys ir kontroliuoja elektromagnetinio siurblys. Jis buvo sėkmingai naudojamas masinei gamybai iš aliuminio lydinių cilindrų ir pasirodė daug variantų procesas kaip žemo slėgio liejimo vietoj elektromagnetinio siurblys liejimas ir kiti procesai. Naudojant šio tipo liejimo metodą gali gaminti sienelių storis-3,5 ~ 4,0 mm aliuminio lydinio cilindras, yra dabartinis Tikslioji liejimo smėlio vardu procesas.

Aukšto slėgio liejimo būdu, remiantis Vakuuminis liejimas, deguonies liejimo, pusiau kieto metalo reologinių arba tiksotropinės liejimo procesas, skirtas pašalinti liejimo defektų, vidaus kokybei pagerinti ir išplėsti mirti liejimo paraiškas. Procese, liejimo, ekstruzijos lydalo užpildomas ir sukietėja esant slėgiui ir turi privalumų, sklandžiai, metalo purslų, mažiau nuostolių Skysto metalo oksidacija, energijos taupymo, saugų eksploatavimą ir defektus liejimo skylė. Aukštos kokybės aliuminio lydinio liejimo plėtojant ir taikant platų programų.

Į nuolat didėjantį automobilių gamybos reikia liejimo gamybos aukštos kokybės, puikių rezultatų, – grynųjų formų, įvairių rūšių žuvų, mažo vartojimo, nebrangiai kryptimi. Kaip priemonę, maždaug 15 – 20 % dalys yra liejinius. Tam reikia liejimo pramonė galėtų ir toliau naudoja daugybę naujų technologijų, naujų medžiagų bendras lygis, liejimo. Liejimo Tikslioji liejimo technologija gali atitikti pirmiau išdėstytus reikalavimus automobilių liejinių, ir jo taikymas taip pat apima automobilių liejinių skirtingų liejimo procesų.

Siekiant patenkinti vis labiau reikalauja aplinkosaugos teisės aktų, automobiliai yra link nedidelio svorio. Sumažinti transporto priemonės svoris 10 %, degalų sąnaudas galima sumažinti 5,5 %, degalų sąnaudos gali būti padidinta pagal 3 – 5 %, o kiekį sumažinti maždaug 10 %. Aliuminio ir magnio ir kitų spalvotųjų metalų lydinio liejinius taikymo, didelis sudėtingą struktūrą integruota liejinių ir pritaikymo, precizinis liejimas liejimo technologija yra siekti pagrindinis būdas sumažinti svorį automobilių liejinius. Ir dėl to reikia plačiai naudoti skaitmenines technologijas pagal didelio slėgio liejimo medžiagoms, automatikos įrangos, įvairių priemonių siekiant plėtoti bei automobilių liejinių patenkinti šiuolaikinių automobilių pramonei.