Automobilių liejimo procesas žinias ir savo liejimo technologijų vystymosi tendencijos

1. plėtoti automobilių liejinių kryptimi

1.1 integruotoms projektavimo automobilių liejinių

Su automobilių energijos taupymo ir sumažinti gamybos reikalavimai ir toliau didinti, visapusiškai pasinaudoti privalumai liejimo, originalus štampavimas, suvirinimas, kalimas ir liejimas, formavimo kelių dalių, pagrįstą ir struktūrinių išlaidų optimizavimas, siekiant integruoto dalis liejimo sudarymo, gali efektyviai sumažinti svorį, dalių ir sumažinti nereikalingą perdirbimo proceso, norint pasiekti svorio dalių ir aukštos kokybės.

Automobilių liejimo integracijos plėtros tendencija yra daugiau nei akivaizdi spalvotųjų metalų lydinio liejinių išsivystymo. Siekiant išnaudoti visas liejimo būdu pasiekti sudėtingos struktūros liejinių savybės, buvo integruotos projektavimo durų plokštės

Sėdynę skeletas, prietaisų skydelyje skeletas, priekinis rėmas ir užkardos, kurių dydis yra žymiai didesnis nei šiuo metu gamina liejinius, reikalaujama, 4 000, 5 000 t ar net didesnės talpos die liejimo mašinos.

1.2 automobilių liejinių svoris

Stiprumo ir saugos automobilio pagal prielaida, kiek įmanoma sumažinti kokybę, rengiant, pasiekti lengvas, automobilių, tokiu būdu padidinant automobilio galią, sumažinti degalų sąnaudas ir sumažinti išmetamųjų teršalų. Automobilių sumažinti 100 kg 100 g, 100 km kuro suvartojimą galima sumažinti 0,3 ~ 0,6 L, jeigu transporto priemonės masė sumažėjo 10 %, degalų naudojimo efektyvumą galima padidinti 6-8 %. Su aplinkos apsauga ir energijos taupymu, automobilio svoris tapo pasaulio automobilių vystymosi tendencijos, automobilių liejinių svoris tapo viena iš svarbių plėtros automobilių liejinių kryptimi.

1.2.1 lengvos konstrukcijos automobilių liejinių

Bendras saugos faktorius liejinių, vienodo storio dizainas yra viena iš pagrindinių projektavimo metodus automobilių liejinių. Tačiau vienodo storio dizainas pagrindinis trūkumas, kad struktūrinės veiklos negali būti pilnai išnaudojamas ir liejimo masė padidėja. Naudojant CAE analizės, topologijos optimizavimas ir kitas priemones, optimizuoti konstrukcijos dalių, taip, kad dalis įvairiose netoli sienos storis įvairiose streso reikšmė yra nenuoseklus, mažų dalių plonesnis medžiagos storis ar nemažinti medžiagos svoris. Atsižvelgiant į liejimo formavimo gali pasiekti sudėtingos struktūros liejinių formavimas, jūs galite pasiekti netaisyklingos formos skerspjūvio įvairovė. Suplanuota, eksploatuojama CAE arba topologijos optimizavimo ir kitais būdais streso analizės dalis. Pagal jėgos paskirstymą, nustatyti formos dalys ir konkrečios vietos medžiagos storis. Liejimo stiprinimas, kasti skyles ir sustorėja, gali gerokai sumažinti svorį, dalis.

1.2.2 lengvojo lydinio automobilių liejiniai

Apie aliuminio ir magnio ir kitų medžiagų, lengvo lydinio yra pagrindiniai svorio netekimas priemonės dabartinių automobilių gamintojų. Yra tik 1/3 iš plieno arba aliuminio tankis turi puikias atsparumo ir plastiškumas. Magnio tankis yra mažesnis, tik 2/3 iš aliuminio, labai aukšto slėgio liejimo sąlygomis. Konkrečios aliuminio ir magnio koncentracija (stiprumo ir kokybės santykis) yra gana didelis, siekiant sumažinti svorį, pagerinti degalų naudojimo efektyvumas vaidina lemiamą vaidmenį. JAV automobilių pramonės per pastaruosius dvejus metus padidinti konkurencingumą, jos esmės naudojant aliuminio ir magnio liejinių ir integruotą liejimo yra glaudžiai susiję.

1.2.3 aukštos kokybės automobilių liejinių

Pagerinti medžiagos, kad svorio vieneto dalių gali atlaikyti didesnes apkrovas, yra vienas iš būdų, kaip veiksmingai sumažinti liejinių svoris. Stento tipo liejinių sudaro didelę dalį liejinių ir liejinių plėtros taip pat tapo viena iš į židinius. Karščiu ir kitų priemonių, kad medžiagos mikrostruktūros pokyčiai, padidinantį dalys, sustingimas ar kietumas, stiprumas gali efektyviai sumažinti svorį, dalių.

Izotoniniai užgęsta kaliojo ketaus, ne tik plieno atsparumas nei įprasto pagerėjo, o tankis yra mažesnis negu plieno tankis 7,1 g / cm3, o plieno tankis 7,8 g / cm3, yra plačiai rekomenduojama pastaraisiais metais medžiagos, naudojimas Izoterminis grūdinimas kaliojo ketaus, to paties dydžio liejinių tokiomis sąlygomis šviesos, 10 % lengvesnė nei plienas. Dongfeng Motor Company – tam tikros rūšies komercinės transporto priemonės buvo naudojamas kietas kaliojo ketaus ketaus vietoj plieninės lengvo svorio tikrinimo darbo,

Ir dėl to Izoterminis grūdinimas kaliojo ketaus rūšių didelio stiprumo charakteristikos 14 pakabos dalys į ekspertų forumas linija perdaryti. 1 lentelėje yra Izoterminis grūdinimas tinklinės medžiagos po pakeitimo lengvas efekto, bendro svorio mažinimo beveik 40 %, poveikis yra reikšmingas. Pažymėtina, kad lengvo svorio poveikis 1 lentelėje yra ne tik vienų medžiagų pakeitimą kitomis, bet lengvos konstrukcijos indėlis. Apskritai, automobilių liejinių medžiagos pakeitimas yra dažnai lydi lengvos konstrukcijos dalių.

Aliuminio lydinio ir magnio lydinio liejinių taip pat naudoti didelio stiprumo, didelis kietas medžiagas pakeisti originaliais šviesos lengvo lydinio svorio, taikant aukštos kokybės medžiagų be svorio netekimas, Jungtinių Amerikos Valstijų General Motors Korporacija pakeisti didelio našumo AE44 Lieti originalus aliuminio lydinio, aukšto slėgio liejimo metodą, gamybos porėmį, aliuminio lydinio svorio, remiantis toliau svorio 6 kg.

2. automobilių liejimo technologijos vystymosi kryptis

2.1 plonos sienelės sudėtingą struktūrą liejinių gamybos technologija

Su automobilių pramonei ir energijos taupymo ir išmetamųjų teršalų mažinimo, automobilių dalių svoris tampa vis labiau lengvas. Per plonasienės konstrukcijos, tai yra svarbi vystymosi kryptis variklio bloko. Federacijos Casting Co, Ltd federacijos Volkswagen gamybos ketaus cilindrui, pvz., anksti gamybos 06A cilindro sienelės storis – 4,5 mm ± 1.5 mm, EA111 cilindro sienelės storis 4 mm ± 1 mm, dabartinės masinės gamybos EA888Evo2 cilindro sienelės storis 3,5 mm ± 0,8 mm, naujos kartos EA888Gen.3 cilindro produkto struktūra yra sudėtingesnė, sienelės storis vos 3mm ± 0,5 mm, yra plona pilkas ketus cilindras. Masinei gamybai, yra keletas problemų, pvz., skaldytų šerdis, dreifas branduolys ir sienos storis svyruoja. Tačiau kontroliuoti kokybę, smėlio branduolys ir smėlio, bet gali neatitikti EA888Gen.3 baliono gamybos reikalavimų, turi būti naudojamas kaip visa grupė branduolio pylimo procesą.

2.2. aliuminio-magnio lydinio plataus masto struktūrinių dalių gamybos technologija

Didėjantį energijos taupymo, aplinkos apsaugos ir išlaidų mažinimo, aliuminio-magnio lydinio plataus masto struktūrinių liejimo tapo svarbi vystymosi tendencijos, ir jo gamybos technologija tapo dabartinės karštų taškų sukūrimas. Šiuo metu pagrindinės gamybos technologijos aliuminio-magnio lydinio plataus masto struktūrinių dalių yra aukšto slėgio liejimo, ekstruzijos liejimo ir žemo slėgio liejimo. Kaip aukšto slėgio liejimo gamybos efektyvumas, produkto kokybė tapo pagrindinis gamybos procesas, jo gamybos technologijos sukūrimas yra daugiausia sutelkta aukšto slėgio liejimo procesas yra paprastas raitytis, lengva formuoti žiotelės viduje liejimas, gali šildyti gydymo problemų.