Automobilių kovos - venų priedų liejimo

Gamybos automobilio cilindro, cilindro galvutės, įleidimo ir išleidimo angos, vandens striukė ertmę ir karšto skyrių iš vidaus kampe departamento dažnai retinimo tai venų defektai, nes Varnalėša pozicija ertmė yra sunku išvalyti, defektai bus trukdo įprastiniam oro srautui aušinimo vandens, rimta priežastimi variklis deginti cilindras; į išmetamųjų dujų kanalui veikti kvėpavimo takų sūkurys savybes, didelę įtaką variklio veikimui, išspręsti venų defektai cilindro galvutės ir kitų automobilių liejimo ji yra gyvybiškai svarbus.

Pirma, venų defektų priežastys

Kartą 573 ℃, kvarcinis smėlis patiria kristalų perėjimą nuo β-kvarco su α-kvarco. Šilumos stresą sukelia fazes keič iantį plėtra veda prie smėlio pagrindinių paviršiaus įtrūkimų, o išsilydžiusios geležies prasiskverbia į plyšio formos su venų. Pagrindinės sąlygos venų yra generuojami, vienas yra šilumos streso gaminamas fazės, kaitos plėtra yra didesnis už smėlio pagrindinių paviršiaus stiprumą; Antrasis išsilydžiusios geležies skysčio ir pakankamai sklandumą. Venų trūkumas yra savotiškas plėtimosi tipas liejimo defektų, produkcijos pavyzdys parodytas 1 paveiksle. Paprastai manoma, kad: ① didesnis kiekis originalus smėlio SiO2, daugiau rimtų venų defektai. (2) kuo didesnė koncentracija, originalus smėlį, sunkesnis apnašas defektai. ③ didesnis pilant temperatūra, sunkesnis venų defektai. Tačiau liejimo temperatūra nustatoma pagal liejimo struktūrą, sienelės storis, negali būti savavališkai pakeistas.

Kur gali sumažinti šilumos streso veiksniai bus mažinti muaro, kur gali pagerinti core stiprumas ir kietumas ir pagrindinių veiksnių bus mažinti venas, kur veiksniai gali paspartinti kietėjimo geležies, taip pat gali sumažinti, impulsų generavimas. Praktika įrodė, kad derva smėlio linkę gaminti venų defektai tam nurodymo: šalta lauke derva smėlio → → PEPSET derva smėlio dengtos smėlio → furano derva smėlio → šarminės fenolio dervos smėlio.

Antra, kad išspręsti problemą, venų defektai

Priemonės, kurių imtasi venų defektus galima priskirti šiuos veiksmus:

(1) siekiant sumažinti smėlio plėsti pagrindinių plėtros originalus smėlio yra venos, todėl sumažinti originalus smėlio plėtra yra išspręsti problemą venų defektų atsiradimo priežastis pirmiausia išnagrinėti, originalus smėlis ten aukštoje temperatūroje yra cr ystal perėjimas, lydimas didinkite organizmo skysčių tūrį, jei į kvarcinio smėlio po 900 ° c virš aukštos temperatūros kalcinavimo po aušinimo kristalų fazinis virsmas bus negrįžtamas, todėl labai padidins originalus smėlio regeneracijos arba skrudinant panaudojus venų defektai; gamyba iš ketaus dalių ar ne reikia originalaus smėlio yra per didelis SiO2 kiekis, pasiekė 92 % gali būti, nes kuo didesnis SiO2 kiekis sudaro didesnį šiluminio plėtimosi, bendros gamybos pabandyti naudoti perdirbto smėlio.

(2) siekiant nustatyti smėlio dalelių dydžio pasiskirstymą, jei originalus smėlio dalelių dydis yra labai koncentruota, apskritai, įvairesnių bus labiau akivaizdu apraiškas, bendro naudojimo iš trijų ar keturių sietas smėlis, automobilio cilindro galvutės rekomenduojama dalelių dydis 0.355 ~ 0.154mm (50/100 galvos) šlapiu smėliu, Stenkitės naudoti perdirbtinų 0.224 ~ 0.106mm (70/140 akių) ir daugiau smulkiu smėliu.

(3) siekiant pagerinti smėlio pagrindinė kambario temperatūroje, aukštoje temperatūroje stiprumas paties smėlio tokiomis pačiomis sąlygomis, smėlio core stiprumas priklauso nuo klijų ir smėlio pagrindinė kompaktiškumas tipo, nes šalta lauke yra aukštas slėgis kulka smėlio, smėlio branduolys sandarumą, smėlio aukštoje temperatūroje plėtra plotas yra nedidelis, todėl paprasta gaminti venų defektai.

(4) naudoti specialius smėlio ① chromite smėlio daugiausia iš šalčio poveikis siekiant užkirsti kelią venų, kvarcinis smėlis gali būti sumaišyti su tam tikru procentu. ② cirkonis ugniai atsparios, didelio plėtimosi koeficientas yra mažas, tačiau kainos yra aukštos, retai naudojami. ③ skrudinimo smėlis yra šveitimas smėlio įkaitinti iki 870 ° c aukščiau, ir izoliacijos tam tikrą laiką, taip, kad visas plėtra, kvarco smėlio pasiekti fazių kaita, todėl Skrudinimas smėlio, taip pat žinomas kaip fazės keitimas smėlio. Etapas, pakeitus gydymą, ne tik augimo normos sumažėjo gerokai, ir smėlio kristalizacinis vanduo, organinius teršalus, karbonatai ir oksidai iš aukštos temperatūros kalcinavimo buvo pašalinti, todėl Skrudinimas smėlio daug ir šveitiklis smėlio, palyginti su ne tik rūgšties vartojimas mažos vertės, deginimas kiekis ir mažas dujų tūris, mažiau purvo kiekis, daug svarbiau yra mažai plečiasi norma. Ne tik galima sumažinti klijų pridėta, daug veiksmingiau užkirsti kelią pelėsių grūdų, karšto krekingo, lipni smėlio ir kitų defektų, liejimo patikslinti. ④ Baozhu smėlio rutulio formos yra sklandžiai, ne išgaubtos venose. Savo mobilumo ir užpildas yra gerai, galite gauti gerą formą ir pelėsių jėgą, collapsibility yra gera, lengva šlifuoti operacijas, segtuvų nei kitų panašių rūšių smėlio naudojimas yra sutaupoma daugiau, mažo šiluminio plėtimosi ir "Chrome" rūdos ir kitų specialių smėlio tas pats , todėl gaminant liejinius, didelis matmenų tikslumas, plyšimas ir paviršiaus defektai, liejimas aukšto pajamingumo. Baozhu smėlio kompaktiškumas, didelio stiprumo, net jei naudoti pakartotinai regeneracijos taip pat labai pažeistas, gali sumažinti dulkių gamybos aplinkos taršos, geras regeneracija, liejimo būdu sumažinti pramonės atliekų kiekį, palanki aplinkos apsauga. Didelis atsparumu yra pagrindinis komponentas, aliuminio oksido, atsparumu ≥ 1790 ℃, patenkinti įvairių metalų ir lydinių, lengva atsigauti, liejimo, išspręsti ertmė siuvimo ir venų trūkumas yra geras pasirinkimas.

(5) specialiomis dangomis atšaldyti dažai vaidmuo gali pagreitinti kietėjimo išsilydžiusios geležies, tinkamas visiems automobilių liejiniai, paprasta ir lengva; dėl storio gabaliukais poveikis nėra akivaizdus.

(6) anti-venų priedų šiuo metu, įvairių anti-vegan priedus pagal sudedamųjų dalių rinkos daugiausia yra organinių ir neorganinių, pirmasis yra mišinys silikato ir metalo oksido, jo mažai lydymosi temperatūra, esant aukštai temperatūrai su kvarco smėlio, formos stiklo kūno užpildyti smėlio pagrindinių įtrūkimai, užkirsti kelią išsilydžiusios geležies į plyšius, šis priedas gali būti pagaminti trumpagrūdžių, smėlio pagrindinės koncentracija maža, pridedant sumą 1,0 %-5,0 %; Antra, organinių priedų, pridedant mažiau 0,3 % iki 1,5 %, intensyvumas, poveikio nei neorganinės akivaizdus ir didelių dujų kiekį.