Specializuojasi gaminant prarastą vaško investicijų liejinius ir gatavus produktus iš anglinio plieno ir mažo legiruotojo plieno, mūsų kompanija yra pasaulinės klasės gamintojas ir tiekėjas investicijų liejiniai su vandens stiklo procesą Kinijoje. Jis susideda iš 2 pagrindinių įrenginių, tiek plieno liejimo ir CNC apdirbimo gamyklos, kuri leidžia mums tiek tiksliai liejiniai ir gatavų produktų, kurių metinis gamybos pajėgumas viršija 20.000 tonų, ir produktai daugiausia eksportuojami į Europą, Ameriką, Japoniją ir kitas miestai visame pasaulyje.


Mūsų kompanijos būstinė yra žinomame pramonės miestelyje Yinzhou, Ningbo, Kinijoje. Tai labai patogu pasiekti su palankia geografine padėtimi; jis yra maždaug 30 kilometrų nuo Bei-lun uosto, kuris yra antras pagal dydį Kinijos uostas, ir apie 15 kilometrų nuo Lishe tarptautinio oro uosto. Pagrindinė lydinio liejimo gamybinė bazė yra 15 kilometrų atstumu nuo centrinės būstinės Qiucun mieste, Fenghua, Ningbo. Mūsų kompanija buvo įkurta 1992 m., Ji apima 40 000 kvadratinių metrų ploto, o dabar turi daugiau nei 400 darbuotojų, iš jų 10 inžinierių ir 60 technikų. Bendrovė valdo visiškai naują liejyklą, apimančią daugiau nei 30000 kvadratinių metrų plotą, įrengta keletas šiuolaikinių energijos taupymo būdų; aplinką tausojančias gamybos linijas, įskaitant visiškai automatizuotą vaško ir apvalkalo gamybos proceso liniją, taip pat dvi akių juostos krosnių terminio apdorojimo gamybos linijas. Mechanizavimo gamykla yra "Longxing" būstinėje ir pilnai įrengta pilnai ir pažangiai CNC apdirbimo įrangai, įskaitant 20 vertikalių ir horizontalių apdirbimo centrų ir daugiau nei 30 NC mašinų, apdirbimo įrenginys yra visiškai nepriklausomas nuo liejimo liejimo ir turi nepriklausomą valdymo komandą ir pritaikytas verslo modelis. Be to, liejimas, kalimas ir apdirbimas, jis taip pat gali įrengti įvairius profilius. Mūsų įmonė taip pat turi labiausiai pažengusių ir išsamių tikrinimo įrangą liejimo pramonei, įskaitant spektrometrą, metalografinį mikroskopą, įtempimo testerį, žemos temperatūros testerį, rentgeno testerį, MPT, UT, CMM, vaizdo matavimo mašiną ir kt. Su šiais pažangiomis priemonėmis ir priemonėmis mes galime pateikti klientams tikslius gatavus gaminius ir gaminti produktus, atitinkančius jų bendrą cheminės sudėties, mechaninių savybių, neardomojo bandymo ir labai tikslios matmenų patikros reikalavimus.


Mūsų gaminiai apima daugelį pramonės šakų, įskaitant traukinius; geležinkelis, automobilis; sunkvežimis, statybinė technika, kasybos mašinos, šakinis krautuvas, žemės ūkio technika, laivų statyba, naftos mašinos, statyba, vožtuvai ir siurbliai, elektros mašinos, įranga, elektros įranga ir pan. Esame pajėgūs gaminti produktus pagal kliento brėžinius ar pavyzdžius, mes sutelkiame dėmesį į anglies plieną ir mažai legiruotą plieną. Iki šiol mes sukūrėme ir pagamino daugiau nei 100 žaliavų ir 5000 įvairių rūšių produktų. Esame susipažinę su įvairiais pramonės standartais, pvz., Kinijos GB, Amerikos ASTM, AISI, Vokietijos DIN, Prancūzijos NF, Japonijos JIS, Britų BS, Australijos AS ir Amerikos geležinkelių asociacijos (AAR) bei kitais pramonės standartais.


Atsižvelgiant į tai, kad tradiciniai liejiniai tiekia tik liejinius, mūsų įmonė baigė pertvarkymą ir modernizavosi į giluminio apdirbimo gamintoją su išplėstomis gamybos galimybėmis. Mūsų pagrindinės vertybės suteikia klientams puikių sprendimų, puikių gatavų gaminių ir puikios klientų aptarnavimo bei stengiasi padidinti produktų pridėtinę vertę pagrindiniam konkurencingumui. Mes orientuojamės į aukštos kokybės produktų gamybą aukščiausios klasės rinkose, o mūsų gaminiai yra ne tik vietiniams klientams, bet ir eksportuojami į daugiau nei 30 šalių, tokių kaip JAV, Vokietija, Japonija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Olandija, Australija, Kanada. ir tt Mūsų klientai yra daugelis OEM klientų, kurie specializuojasi traukinių, automobilių ir statybos mašinose, mes jau bendradarbiavome su daugiau nei dešimtimi pasaulio Top 500 bendrovių, kaip vienu iš didžiausių Kinijos liejimo tiekėjų.


Mūsų įmonė atliko informacinį valdymą, kurio pagrindą sudaro ERP sistema, ir mes stengiamės standartizuoti mūsų valdymo sistemą. Mes abu yra sertifikuoti ISO9001 ir TS16949, o šiuo metu mūsų sistemoje taip pat integruoti kai kuriuos kitus pažangius valdymo režimus, tokius kaip 6S, našumo valdymas, liesos gamybos gamyba, šeši sigmai ir tt Be to, mes sukūrėme ISO14001 aplinkosaugos vadybos sistemą, kad pasiekti ilgalaikę perspektyvą įmonės veiklos rezultatams ir socialinėms išmokoms.


Bendrovė nustatė savo strateginį tikslą, kuris yra "pirmaujantis šios pramonės vystymasis, siekiantis suteikti pagrindinę konkurencingumą ir pagrindinę vertę liečiančią įmonę", kurio pagrindinis konkurencingumas patvirtintas "pirmaujančių idėjų, pažangių įrengimų, puikus QC ir puikių paslaugų" . Tai susiję su kokybės vadybos filosofija, kad "nuo kliento poreikių ir baigiant jų pasitenkinimu, sutelkiant dėmesį į klientų poreikius ir viršijant jų lūkesčius". Su verslo dvasia "Judėjimas su laiku, novatoriški ir naujoviški, harmoningi ir visiems naudingi, siekianti tobulumo", ir remiantis "Garbingumo ir praktinio veikimo", "Neatsakingumo atkaklumu", "Komandinio darbo dvasia", "Mūsų pasiekimai" bendrovė norėtų nuoširdžiai kviesti pasaulinius potencialius pirkėjus apsilankyti ir kartu bendradarbiauti puikiai.


Jei ieškote Kinijos liejimo liejimo, liejimo fabriko, liejimo įmonės, liejimo liejimo investicijų, praradusi liejinių valymo liejinių, plieno liejimo liejyklų, tiksliai liejinių liejyklų, prašome kreiptis į Qianhao Metal.