Specializuojasi prarastų vaško investicijų liejinių ir apdirbtų detalių, pagamintų iš anglies plieno ir legiruotojo plieno, gamyboje , mūsų įmonė yra didelio masto profesionalių investicijų liejimo liejykla su galingais apdirbimo pajėgumais Kinijoje. Jis susideda iš 2 pagrindinių įrenginių, tiek plieno liejimo liejimo ir CNC apdirbimo gamyklos, kuri leidžia mums tiekti tiksliąsias liejimo dalis, kurių metinis pajėgumas viršija 20000 tonų, ir produktai daugiausia eksportuojami į Europą, Ameriką, Japoniją ir kitas pasaulio vietas.

 

Mūsų įmonė buvo įkurta 1993 metais, jos bendras plotas yra apie 40000 kvadratinių metrų, jame dirba apie 400 darbuotojų. Pagrindinė būstinė įsikūrusi garsaus pramoninio miesto Yinzhou, Ningbo, Kinijoje. Tai labai patogu pasiekti palankią geografinę padėtį; jis yra maždaug 40 kilometrų nuo Bei-lun uosto, kuris yra antras pagal dydį Kinijos uostas, ir maždaug 25 km nuo Lishe tarptautinio oro uosto. Liejimo bazė yra įsikūrusi Fenghua, Ningbo, 20 kilometrų atstumu nuo būstinės, liejykloje yra kelių rūšių energijos taupymo ir ekologiškos gamybos linijos, įskaitant automatines arba pusiau automatines pagrindinių procesų gamybos linijas: vaškas gamyba, apvalkalų gamyba, liejimas, terminis apdorojimas. Apdirbimo gamykla įsikūrusi pagrindinėje būstinėje ir yra pilnai įrengta pilnavertė ir pažangi CNC apdirbimo įranga, įskaitant 30 vertikalių ir horizontalių apdirbimo centrų, ir daugiau nei 30 CNC mašinų ir 50 kitų apdirbimo įrenginių., Apdirbimo įrenginys yra visiškai nepriklausomas nuo liejimo liejimo ir turi nepriklausomą valdymo komandą ir pritaikytą verslo modelį. Be liejimo, kalimo ir apdirbimo, ji taip pat turi galimybę gaminti įvairius profilius. Mūsų kompanija taip pat turi daug pažangiosios tikrinimo įrangos, įskaitant spektrometrą, metalografinę mikroskopą, įtempimo testerį, žemos temperatūros testerį, rentgeno testerį, MPT, UT , CMM, vaizdo matavimo mašiną ir pan. Su šiais pažangiais įrenginiais ir instrumentais galime tiekti aukštos kokybės liejinius mūsų klientams ir padaryti produktus atitinkančius visapusiškus cheminės sudėties , mechaninių savybių, neardomųjų bandymų ir aukšto tikslumo matmenų tikrinimo reikalavimus.

 

Mūsų produktai apima įvairias pramonės šakas, įskaitant traukinius ir geležinkelius, automobilių ir sunkvežimių, statybos mašinas, kasybos mašinas, šakinį krautuvą, žemės ūkio techniką, laivų statybą , naftos mašinas, statybą, vožtuvą ir siurblius, elektrinę mašiną, aparatūrą, elektros įrangą ir pan. Mes galime gaminti produktus pagal klientų brėžinius ar pavyzdžius, mes sutelkiame dėmesį į anglies plieno ir lydinio stee l. Iki šiol mes sukūrėme ir gaminame daugiau nei 100 žaliavų ir 5000 įvairių gaminių. Esame susipažinę su daugelio šalių materialiniais standartais, pavyzdžiui, kinų GB, Amerikos ASTM, AISI, Vokietijos DIN, Europos EN, Japonijos JIS, Britų BS, Australijos AS ir Amerikos geležinkelių asociacija (AAR) bei kitais pramonės standartais.

 

Atsižvelgiant į tai, kad tradiciniai pagrindai yra tik grubus apdirbimas, mūsų įmonė baigė transformaciją ir modernizavo ją į giliai apdorojančią gamintoją, turinčiu išplėstų gamybos pajėgumų. Pagrindinės vertybės yra suteikti klientams visapusiškus sprendimus, puikius galutinius produktus ir puikų klientų aptarnavimą, ir siekiame padidinti produktų pridėtinę vertę, kad jos pagrindinė konkurencingumas būtų didelis. Mes orientuojamės į aukštos kokybės produktų kūrimą aukščiausios klasės rinkose, mūsų produktai yra ne tik vidaus klientams, bet eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių, tokių kaip JAV, Vokietija, Japonija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Olandija, Australija ir kt. . Mūsų klientai apima daugelį OEM klientų, kurie specializuojasi geležinkelių, automobilių ir statybos mašinose, mes jau bendradarbiaujame su kai kuriomis geriausiomis 500 pasaulio kompanijomis kaip viena iš pagrindinių plieno liejimo tiekėjų Kinijoje.

 

Mūsų kompanija vykdė informacijos valdymą, kuriam vadovauja ERP sistema, ir stengiamės standartizuoti mūsų valdymo sistemą. Mes esame ir sertifikuoti ISO9001 ir TS16949, ir šiuo metu integruojame ir kitus pažangius valdymo režimus mūsų sistemoje, pavyzdžiui, 5S, našumo valdymą, liesos gamybos gamybą ir tt Be to, mes sukūrėme ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemą, kad galėtume gauti pelninga padėtis įmonės veiklai ir socialinei naudai iš ilgalaikės perspektyvos.

 

Bendrovė nustatė savo strateginį tikslą, kuris yra „ pirmaujanti šio sektoriaus plėtra, stengiantis suteikti pagrindinę konkurencingumą ir pagrindinę vertę turinčią„ liejimo įmonę “, patvirtindama savo pagrindinį konkurencingumą, kad„ pirmaujančios idėjos, pažangiosios įrangos, puikios kokybės kontrolės ir tobulos paslaugos “ . Jis laikosi kokybės vadybos filosofijos, kad „pradedant nuo klientų poreikių ir baigiant jų pasitenkinimu, sutelkiant dėmesį į klientų poreikius ir jų lūkesčius“. Su „Dvasia su laikais , novatorišku ir naujovišku, harmonišku ir laimėjusiu, siekiu meistriškumo“ įmonės dvasia ir remiantis „sąžiningumo ir praktiškumo, atkaklumo, komandinio darbo dvasia, pasiekimu didybe“ darbo stiliumi, mūsų bendrovė norėtų nuoširdžiai pakviesti pasaulio būsimus pirkėjus apsilankyti ir turėti gerą bendradarbiavimą kartu su puikia ateitimi.