Specializuojasi gaminant prarastą vaško investicijų liejinius ir gatavus produktus iš anglinio plieno ir legiruotojo plieno, mūsų kompanija yra pasaulinės klasės gamintojas ir tiekėjas investicijų liejinių Kinijoje. Jis susideda iš 2 pagrindinių įrenginių, tiek plieno liejimo ir CNC apdirbimo gamykla, kuri leidžia mums tiek tiksliai liejiniai ir gatavų produktų, kurių metinis gamybos pajėgumas viršija 20.000 tonų, ir produktai daugiausia eksportuojami į Europą, Ameriką, Japanand kitos paskirties aplink pasauli.


Mūsų kompanijos būstinė yra žinomame pramoniniame mieste Yinzhou, Ningbo, Kinijoje. Tai labai patogu pasiekti su palankia geografine padėtimi; ji yra maždaug 30 kilometrų nuo Bei-lun uosto, kuris yra antras pagal dydį Kinijos uostas, ir apie 15 kilometrų nuo Lishe tarptautinio oro uosto. Pagrindinė lydinio liejimo gamybinė bazė yra 15 kilometrų atstumu nuo centrinės būstinės Qiucun mieste, Fenghua, Ningbo. Mūsų kompanija buvo įkurta 1993 m., Ji apima 40 000 kvadratinių metrų ploto, o dabar turi daugiau nei 500 darbuotojų. Bendrovė valdo visiškai naują liejyklą, apimančią daugiau kaip 30000 kvadratinių metrų plotą ir įrengta keletu modernių energijos taupymo ir aplinkai nekenksmingų gamybos linijų tipai, įskaitant visiškai automatizuotą vaško ir kriauklių gamybos proceso srautą, taip pat dviejų tinklelių krosnių terminio apdorojimo linijos. Apdirbimo gamykla yra "Longxing" būstinėje ir pilnai įrengta pilnai ir pažangiai CNC apdirbimo įrangai, įskaitant daugiau kaip 20 vertikalių ir horizontalių apdirbimo centrų ir daugiau nei 30 NC mašinų, apdirbimo įrenginys yra visiškai nepriklausomas nuo liejimo liejimo ir turi nepriklausomą valdymą komanda ir pritaikytas verslo modelis. Be to, liejimas, kalimas ir apdirbimas, taip pat yra galimybė įrengti įvairius profilius. Mūsų kompanija taip pat turi pažangią ir išsamią tikrinimo įrangą liejimo pramonei, įskaitant spektrometrą, metalografinį mikroskopą, įtempimo testerį, žemos temperatūros testerį, rentgeno testerį, MPT, UT, CMM, vaizdo matavimo mašiną ir kt. Su šiais pažangiomis priemonėmis ir priemonėmis mes galime pateikti klientams tikslius gatavus gaminius ir gaminti produktus, atitinkančius jų bendrą cheminės sudėties, mechaninių savybių, neardomojo bandymo ir labai tikslios matmenų patikros reikalavimus.


Mūsų gaminiai apima platų pramonės šakų, įskaitant traukinių ir geležinkelių, automobilių ir sunkvežimių, statybinių mašinų, kasybos mašinų, šakinių krautuvų, žemės ūkio mašinų, laivų statybos, naftos mašinų, statybos, vožtuvų ir siurblių, elektros mašinų, įrangos, elektros įrangos ir pan. Mes esame pajėgūs gaminti produktus pagal kliento brėžinius ar pavyzdžius, mes sutelkiame dėmesį į anglies plieną ir legiruoto plieno l. Iki šiol mums buvo sukurta ir pagaminta daugiau nei 100 žaliavų ir 5000 įvairių rūšių produktų. Esame susipažinę su įvairiais pramonės standartais, pvz., Kinijos GB, Amerikos ASTM, AISI, Vokietijos DIN, Prancūzijos NF, Japonijos JIS, Britų BS, Australijos AS ir Amerikos geležinkelių asociacijos (AAR) bei kitais pramonės standartais.


Atsižvelgiant į tai, kad tradiciniai metalo liejiniai yra tik liejiniai, mūsų įmonė baigė transformaciją ir atnaujino ją giluminio apdirbimo gamintojai, turintys išplėstines gamybos galimybes. O ur pagrindinės vertybės teikia mūsų klientams puikius sprendimus, puikias galutines prekes ir puikų klientų aptarnavimą bei stengiasi padidinti produktų pridėtinę vertę pagrindiniam konkurencingumui. Mes orientuojamės į aukštos kokybės produktų gamybą aukščiausios klasės rinkose, o mūsų produktai yra ne tik vietiniams klientams, bet ir eksportuojami į daugiau nei 30 šalių, tokių kaip JAV, Vokietija, Japonija, Ispanija, Italija, JK, Prancūzija, Olandija, Australija ir kt. . Mūsų klientai yra daugelis OEM klientų, kurie specializuojasi traukinių, automobilių ir statybos mašinose, mes jau bendradarbiavome su kai kuriomis pasaulio "Top 500" bendrovėmis, kaip vienu iš didžiausių Kinijos liejimo tiekėjų.


Mūsų įmonė atliko informacinį valdymą, kurio pagrindą sudaro ERP sistema, ir mes stengiamės standartizuoti mūsų valdymo sistemą. Mes esame tiek ISO9001, tiek TS16949 sertifikuoti, šiuo metu mes taip pat integruojame keletą kitų pažangių valdymo režimų mūsų sistemoje, pavyzdžiui, 6S, našumo valdymui, liesos gamybos gamybai ir tt Be to, mes sukūrėme ISO14001 aplinkosaugos vadybos sistemą, siekdami įgyti abipusiškai naudinga situacija įmonės veikloje ir socialinės naudos iš ilgalaikės perspektyvos.


Bendrovė nustatė savo strateginį tikslą, kuris yra "pirmaujantis šios pramonės vystymasis, siekiantis suteikti pagrindinę konkurencingumą ir pagrindinę vertę turinčią verslą", patvirtino savo pagrindinį konkurencingumą, kuris yra "pirmaujančios idėjos, pažangi įranga, puikus QC ir puikios paslaugos" . Tai susiję su kokybės vadybos filosofija, kad "nuo kliento poreikių ir baigiant jų pasitenkinimu, sutelkiant dėmesį į klientų poreikius ir viršijant jų lūkesčius". Su verslo dvasia "Judėjimas su laiku, novatoriški ir naujoviški, harmoningi ir visiems naudingi, siekianti tobulumo", ir remiantis "Garbingumo ir praktinio veikimo", "Neatsakingumo atkaklumu", "Komandinio darbo dvasia", "Mūsų pasiekimai" bendrovė norėtų nuoširdžiai kviesti pasaulinius potencialius pirkėjus apsilankyti ir kartu bendradarbiauti puikiai.